Skříňka lorenc 80cm levá – ořech/sklo

Akční výrobek Skříňka lorenc 80cm levá LEN máte možnost dostat u nás nyní za neuvěřitelně výhodnou cenu. Cena od 7 748 Kč.
Skříňka lorenc 80cm levá -
Značka: LEN
7 748 Dostupnost: SKLADEM
Do obchodu »

Popis produktu

Seznamte se s moderní kolekcí kancelářského nábytku Lorenc, ze které už na první pohled vyzařuje kvalitní propracování, originalita a praktičnost. To vše ve velmi kvalitních materiálech, které jsou ekologicky a zdravotně nezávadné. Policové regály, skříně se vyrábí z lamina v tloušťce 18mm v šedé barvě a záda jsou ze sololaku. Součástí jsou rektifikační (výškově nastavitelné) nohy. V nábytkové řadě Lorenc se skříňové sestavy vytváří pomocí policových skříní, které jsou kompletovány dekoračními obkladovými deskami boků a půd (o síle 38mm) a dveřmi.

 

Nabízená skříňka je nízká a jde vlastně o komplet regálu, bočních obkladových desek, horní obkladové desky a skleněných dvířek, které jsou v hliníkovém rámu s barvou skla – grafit. Dveře jsou vybaveny silikonovým tlumičem a mají levé otevírání. Regál je vyrobený v šedém odstínu a obkladové desky jsou vyrobeny v odstínu merano. Zboží je dodáváno v demontu. Horní a boční obkladové desky se dodávají samostatně a ke korpusu se musí přimontovat. Úchyty jsou kovové.

 

Nábytková řada Lorenc je navržena pro manažery, kteří ocení moderní design, funkčnost a pohodlí. Z kolekce Lorenc lze objednat psací stoly, přídavné stolky, jednací stoly, různé typy kontejnerů, komod a mnoho dalších prvků, které naleznete v souvisejících produktech. Pokud chcete vybavit kancelář, pracovnu nebo studentský pokoj kvalitním nábytkem, je kolekce Lorenc výbornou volbou a to díky použitému kvalitnímu materiálu a jeho propracováním s možností výběru barevných odstínů.

 

Jedná se o produkt ověřeného českého výrobce.

 

 

Pozn. Fotografie jsou pouze ilustrativní. Na fotografiích jsou zobrazeny starší typy úchytek. Výrobce nyní nabízí nové typy úchytek – celokovové. Na detailu fotky je zobrazeno jejich provedení.