Skříňka moli 8 – bílý lux/žlutá

Další moderní variantou dětského nebo studentského pokoje je sestava Moli. Jde o variabilní nábytek, kde si můžete vybrat... více informací »
Skříňka moli 8 - bílý
Značka: MB
3 321 Kč4 428 Kč Sleva -25%
Ověřit dostupnost »
Další moderní variantou dětského nebo studentského pokoje je sestava Moli. Jde o variabilní nábytek, kde si můžete vybrat...

Další moderní variantou dětského nebo studentského pokoje je sestava Moli. Jde o variabilní nábytek, kde si můžete vybrat jednotlivé díly a tím poskládat dětský nebo studentský pokoj podle vašich představ. Nábytek je vyroben z kvalitního lamina, hrany jsou opatřeny ABS lištou a je zde možnost výběru ze dvou odstínů: bílý lux/tyrkys nebo bílý lux/žlutá. Skříňka Moli má dvířka, dva šuplíky a malý nádstavec. Díky barevnému provedení lze nábytkem vybavit jak dívčí, tak chlapecké pokoje. Při výběru nábytku Moli jistě oceníte dostatečný úložný prostor, který je zajímavě a prakticky vyřešen. 

 

Kolekce Moli nabízí různé typy regálů, polic, postel, pc stůl a další prvky, které jsou vhodné pro vybavení studentského pokoje. V souvisejícíh produktech naleznete jednotlivé díly programu Moli. Tuto skříň si můžete sami poskládat v levé i v pravé variantě.
Tento unikátní produkt Skříňka moli 8 – bílý lux/žlutá můžete sehnat také na webu v populární rubrice dětské skříně a skříňky! Připravili jsme pro vás unikátní produkty z této populární sekce jednoduše online! U nás vám nabízíme více, máme v nabídce další vybrané kousky od značky MB. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.

Unikátní a žádaný produkt Skříňka moli 8 - MB jednoduše naleznete na našich stránkách teď za skvělou cenu. Zrovna nyní za cenu 3 321 Kč.