Střední vitrína s osvětlením tiana – bílá

Tento zlevněný výrobek Střední vitrína s osvětlením tiana - JL snadno najdete na našich stránkách teď právě za parádní cenu. Právě teď za cenu 6 734 Kč.
Střední vitrína s osvětlením tiana -
Značka: JL
6 734 Dostupnost: SKLADEM 8 978 Kč Sleva -24%
Do obchodu »

Popis produktu

Se střední vitrínou Tiana budete mít ve svém obýváku výstavní kus nábytku, na který bude radost pohledět. Z vitríny vyzařuje elegance a čistota, což navozuje příjemný pocit harmonie. Moderní vzhled je dán vysoce lesklým UV lakem, který je aplikován v odstínu křišťálově bílé barvy na všech viditelných stranách. UV lak je navíc čtyřikrát odolnější vůči fyzickému poškození než lak standardní. Velmi působivý je taktéž skleněný detail na přední straně. Tvořený je stopsolovým sklem, jež se vyznačuje odrazivostí, takže vystavenou dekoraci krásně odhalí při rozsvíceném osvětlení. LED osvětlení je součástí vnitřního prostoru a dokresluje hezkou atmosféru vitríny. Slušivým doplňkem je stylová, chromová úchytka na dvířkách.

 

 

Vitrína je opatřena jedněmi dvířky s prosklením, za nimi se nachází čtyři vnitřní police. Cennou výbavou jsou panty soft-close, které slouží k tichému dovírání dvířek, a nožky nastavitelné k řešení nerovnosti na podlaze. Korpus vitríny je vyroben z lamina v tloušťkách 25mm a 18mm, dvířka jsou kromě prosklení provedena v MDF desce. Interiér má bílou barvu. Složení vitríny je variabilní, skleněný detail můžete mít v horní, či dolní polovině.

 

 

Rozměry střední vitríny s osvětlením Tiana jsou 60x161x40cm (š, v, h).

 

 

Veškeré produkty z kolekce Tiana najdete níže v souvisejícím zboží.