Studentská patrová postel 90x200cm pure – bílá

Zajímavý produkt Studentská patrová postel 90x200cm CLK lze nakoupit aktuálně na našich stránkách napořád výhodně. Zboží pořídíte teď u nás za 10 133 Kč.
Studentská patrová postel 90x200cm
Značka: CLK
10 133 Dostupnost: SKLADEM 11 259 Kč Sleva -10%
Do obchodu »

Popis produktu

Moderní patrová postel z kolekce Pure bude skvělým pomocníkem v pokoji sourozenců. Jednak ušetří prostor, a také bezvadně prosvětlí pokoj díky elegantní bílé barvě. Postel má na spodním i horním patře ložnou plochu 90x200cm. Součástí každého lůžka je pevný deskový rošt složený ze tří dílů, který se umísťuje na zpevněný kovový rám. Nosnost obou lůžek je 130 kg. Matrace je nutné zvlášť zakoupit, z našeho sortimentu můžeme doporučit matraci Bamboo 90x200cm nebo matraci Comfort 90x200cm.

 

 

Přístup na horní patro je řešen postranním žebříkem s kovovou konstrukcí. Součástí jsou bezpečnostní schůdky s protiskluzovým povrchem v černé barvě. Žebřík s horní čelní deskou, která má výřez pro bezproblémový vstup na lůžko, můžete nainstalovat na pravou i levou stranu. Ke klidnému spánku na horním lůžku přispívají pevné bočnice. Výrobním materiálem postele je lamino, které je u nábytku nejběžněji používané a vyznačuje se například otěruvzdorností či snadnou údržbou. Patrová postel Pure má využití v dětském i studentském pokoji nezávisle na pohlaví a díky neutrální bílé barvě zapadne do každého interiéru. Dobrou možností je dokoupení zásuvky pod postel Pure, která poskytne velký úložný prostor, anebo po přidání matrace třetí lůžko.

 

 

Rozměry studentské patrové postele Pure jsou 97x160x213cm (š, v, h).

 

 

Veškeré produkty z kolekce Pure najdete níže v souvisejícím zboží.