Studentská postel 120x200cm pluto – šedá/černá

Inovativní nábytek z kolekce Pluto je vytvořený v jednoduchém, ale zároveň nadčasovém designu, díky kterému jej mladí lidé... více informací »
Studentská postel 120x200cm pluto -
Značka: CLK
8 221 Kč9 134 Kč Sleva -9%
Ověřit dostupnost »
Inovativní nábytek z kolekce Pluto je vytvořený v jednoduchém, ale zároveň nadčasovém designu, díky kterému jej mladí lidé...

Inovativní nábytek z kolekce Pluto je vytvořený v jednoduchém, ale zároveň nadčasovém designu, díky kterému jej mladí lidé studentského věku užijí i deset let, neboli do doby, než si budou zařizovat své dospělácké bydlení. U nábytku je kombinována šedá barva bez textury a šedá barva v imitaci betonu, jejíž provedení je dáno vzorem Stone na povrchu. K výrobě jsou použity laminátové desky, které jsou dále potaženy melaminem. Díky této úpravě je nábytek více odolný proti nárazu, poškrábání a vlhkosti a nebledne. Tloušťka materiálu je v hodnotách 25mm, 16mm a 8mm. Sérii doplňuje kov, a to v rámci nožek a v rámci drobných úchytek na dvířkách a šuplících. Dvířka a šuplíky jsou opatřeny panty a pojezdy s tlumeným dovíráním.

 

 

Studentská postel Pluto je provedena velmi moderně a splní vysoké nároky teenagera. Na první pohled zaujme čalounění na zadním čelu, které obsahuje potah z eko kůže v černé barvě. Potěšujícím detailem je díl se dvěma vstupy USB, který je možné umístit na pravou i levou bočnici. Telefon nebo tablet tak lze nabíjet přímo v posteli. Postel poskytuje ložnou plochu 120x200cm, která pro jednotlivce znamená perfektní komfort. Součástí je kvalitní deskový rošt se čtyřmi větracími otvory, nosnost postele je 130 kg. V ceně není matrace, v případě zájmu můžeme z naší nabídky doporučit matraci Latexy či pružinovou matraci Bamboo v rozměrech 120x200cm. Stylovost postele dotvářejí kovové nožky, které jsou opatřeny protiskluzovou páskou.  

 

 

Rozměry studentské postele Pluto jsou 136,2×118,2×213,7cm (š, v, h).

 

 

Veškeré produkty z kolekce Pluto najdete níže v souvisejícím zboží.

 
Tento nejprodávanější kousek Studentská postel 120x200cm pluto lze získat bez problémů tu na webu umístěný v sekci postele 120×200 cm. Najděte si ještě jiné produkty z této rubriky za skvělou cenu!

Tento velmi oblíbený kousek Studentská postel 120x200cm pluto CLK můžete dostat tady nyní ve výhodné akci. Aktuálně za 8 221 Kč.