Studentská postel 120x200cm rosie ii – bílá/rubínová

Hodně žádaný produkt Studentská postel 120x200cm rosie ii - CLK můžete nakoupit zrovna dneska za outletovou cenu. Nabídka od 6 660 Kč.
Studentská postel 120x200cm rosie ii
Značka: CLK
6 660 Dostupnost: SKLADEM 7 010 Kč Sleva -4%
Do obchodu »

Popis produktu

Kolekce nábytku Rosie přináší radost do dětských a studentských pokojů, ve kterých kralují mladé slečny. Nadšení způsobuje krásná kombinace lesklé bílé a rubínové barvy, díky které působí nábytek jemně, elegantně a velmi nadčasově. Vysněný je zejména pro romanticky založené dívky. Nábytek je vyroben z kvalitního lamina, jehož přednostmi jsou dobrá odolnost proti poškození a snadná údržba.

 

 

Studentská postel 120x200cm je důkazem elegance a stylovosti kolekce Rosie. Poutavým prvkem je zadní čelo v rubínové barvě, které je nahoře šikovně doplněné bílou částí s ručně vyrobenou dekorací. Pro spaní je k dispozici královská ložná plocha 120x200cm, kterou si bude pochvalovat menší i větší slečna. Součástí je kvalitní deskový perforovaný rošt na zpevněném kovovém rámu, jenž se podílí na nosnosti postele 130 kg. Matraci je nutné zvlášť zakoupit, z našeho sortimentu můžeme doporučit matraci Flex 120x200cm. Na spodní straně čel, které zajišťují stabilitu postele na podkladu, jsou umístěny podložky proti odírání materiálu. Postel se hodí do dětských i studentských pokojů.

 

 

Rozměry studentské postele Rosie II jsou 135x117x203cm (š, v, h).

 

 

Veškeré produkty z kolekce Rosie najdete níže v souvisejícím zboží.