Studentský batoh dark romance

Studentský batoh má tři hlavní kapsy. Přední kapsa batohu je uvnitř rozdělena přepážkou, na které jsou našity kapsičky pro... více informací »
Studentský batoh dark romance
Studentský batoh má tři hlavní kapsy. Přední kapsa batohu je uvnitř rozdělena přepážkou, na které jsou našity kapsičky pro...

Studentský batoh má tři hlavní kapsy. Přední kapsa batohu je uvnitř rozdělena přepážkou, na které jsou našity kapsičky pro mobilní telefon a stravenky. Prostřední kapsa má na své zadní straně našity dvě kapsy pro odkládání žákovská knížky a klíčů. Hlavní kapsa je uvnitř rozdělena dvěma přepážkami, pro lepší uložení školních pomůcek (sešitů, knih). Na své zadní straně má našitu další přepážku s kapsou. Na obou stranách batohu jsou dvě menší kapsy k odkládání láhve s pitím, peněženky, kapesníčků. Uvnitř batohu je mobilní organizér na sešity a knihy (viz. obrázek). Studentský batoh je vybaven vyztuženými zády, pro pohodlné a správné nošení. Dále je vybaven polstrovaným držadlem a výškově nastavitelnými řemeny, na kterých je našita plastová karabina, která umožňuje pevnější usazení batohu na zádech.

 

Parametr
Popis

Rozměry (š x h x v)
32x24x44 cm

Hmotnost
1,25 kg

Materiál
420D Nylon Crinkled

Záruka
3 roky

Určení
Unisex

Objem
34 l

  Tento žádaný produkt můžete koupit právě zde tu na webu ve známé rubrice doplňky do dětského pokoje! Nyní můžete získat akční produkty ze zmíněné kategorie za nejlepší ceny. U nás vám nabídneme víc, prozkoumejte u nás také další produkty od značky Nábytek Harmonia. Najdete je níže na této stránce.

Unikátní a oblíbený výrobek Studentský batoh dark romance Nábytek Harmonia jednoduše můžete sehnat zde teď za akční cenu! Levně za cenu 1 399 Kč.