Studentský batoh switch indian

Studentský batoh má tři hlavní kapsy. Přední kapsa je uzavírána zipem a uvnitř bez dalšího členění. Na přední kapse je v... více informací »
Studentský batoh switch indian
Studentský batoh má tři hlavní kapsy. Přední kapsa je uzavírána zipem a uvnitř bez dalšího členění. Na přední kapse je v...

Studentský batoh má tři hlavní kapsy. Přední kapsa je uzavírána zipem a uvnitř bez dalšího členění. Na přední kapse je v její dolní části našita další menší kasa, která je uvnitř členěna na několik menších kapes, sloužících pro uložení peněženky, stravenek, klíčů.. Na menší přední kapse je našita kapsa další, volně dostupná, uzavíraná suchým zipem. Prostřední kapsa batohu je uzavíraná zipem a uvnitř bez dalšího členění. Hlavní kapsa batohu se uzavírá zipem a uvnitř je dělena vyztuženou přepážkou, která se dá uzavírat popruhem na suchý zip. Batoh má dvě menší volně dostupná boční kapsy. Je opatřen vyztuženými zády a výškově nastavitelnými, vyztuženými řemeny v jejichž středu je našit spojovací prsní pásek. 

Parametr
Popis

Rozměry (š x h x v)
32x22x47 cm

Hmotnost
0,860 kg

Materiál
600D PES 1680D PES

Záruka
3 roky

Určení
unisex

Objem
33 l

 

Hodně povedený výrobek Studentský batoh switch indian Nábytek Harmonia můžete dostat tady a teď právě téměř zdarma. Levně za cenu 1 402 Kč.