Studentský pokoj pluto – šedá

Modernost, stylovost, propracované detaily. Taková jsou očekávání teenagerů pro věci kolem a dobře si toho byli vědomi tvůrci... více informací »
Studentský pokoj pluto -
Značka: CLK
37 154 Kč41 282 Kč Sleva -9%
Ověřit dostupnost »
Modernost, stylovost, propracované detaily. Taková jsou očekávání teenagerů pro věci kolem a dobře si toho byli vědomi tvůrci...

Modernost, stylovost, propracované detaily. Taková jsou očekávání teenagerů pro věci kolem a dobře si toho byli vědomi tvůrci kolekce Pluto, kteří připravili nábytek poskytující špičkové zázemí.   

 

Inovativní nábytek z kolekce Pluto je vytvořený v jednoduchém, ale zároveň nadčasovém designu, díky kterému jej mladí lidé studentského věku užijí i deset let, neboli do doby, než si budou zařizovat své dospělácké bydlení. U nábytku je kombinována šedá barva bez textury a šedá barva v imitaci betonu, jejíž provedení je dáno vzorem Stone na povrchu. K výrobě jsou použity laminátové desky, které jsou dále potaženy melaminem. Díky této úpravě je nábytek více odolný proti nárazu, poškrábání a vlhkosti a nebledne. Tloušťka materiálu je v hodnotách 25mm, 16mm a 8mm. Sérii doplňuje kov, a to v rámci nožek a v rámci drobných úchytek na dvířkách a šuplících. Dvířka a šuplíky jsou opatřeny panty a pojezdy s tlumeným dovíráním.

 

Studentský pokoj Pluto je tvořen postelí s ložnou plochou 100x200cm, nočním stolkem se šuplíkem, třídveřovou šatní skříní se zrcadlem a psacím stolem. Každý stylový teenager jistě ocení díl s dvěma vstupy USB, který je součástí psacího stolu a také postele, kde jej lze umístit na pravou i levou bočnici. Nároky na objemné prostory pro šatník zase naplní luxusní třídveřová skříň, která obsahuje šatní tyč, dva vnitřní šuplíky a perfektně řešený systém polic poskytující celkem 11 přihrádek na oblečení, obuv, lůžkoviny, deky a podobně. Jednolůžková postel je obohacena o atraktivní čalounění s černým potahem v eko-kůži, psací stůl zase o organizér na psací potřeby a postranní věšáky na tašky. Detailní popis jednotlivých produktů naleznete při jejich rozkliknutí v seznamu výše.

 

Studentský pokoj Pluto – šedá se skládá z těchto prvků:

Psací stůl s nástavcem a USB portem Pluto – 128,2x96x61cm (š, v, h)      
Noční stolek Pluto – 47x50x41cm (š, v, h)
Třídveřová šatní skříň se zrcadlem Pluto – 137,5x214x59cm (š, v, h)
Studentská postel 100x200cm Pluto – 116,2×118,2×213,7cm (š, v, h)

 

Veškeré produkty z kolekce Pluto najdete níže v souvisejícím zboží.

Super produkt Studentský pokoj pluto - CLK jde pořídit tady nyní v akci! Nyní za akční cenu 37 154 Kč.