Studentský pokoj pure – bílá

Tento nejprodávanější produkt Studentský pokoj pure - CLK můžete koupit zrovna dneska skutečně levně. Levně za 36 527 Kč.
Studentský pokoj pure -
Značka: CLK
36 527 Dostupnost: SKLADEM
Do obchodu »

Popis produktu

Pohodlná široká studentská postel s extra úložným prostorem v čele postele, který můžeme považovat za menší regál a využít jej skvěle jako knihovničku, v sobě skrývá taktéž nabíjecí jednotku pro vaše mobilní zařízení. Do USB portu v čele postele si jednoduše připojíte mobil nebo tablet a můžete jej nabíjet přímo zde. V ceně postele je kvalitní děrovaný rošt na zpevněném kovovém rámu. Matrace není součástí, ale z našeho sortimentu vám můžeme doporučit matrace v rozměrech 120x200cm, které naleznete níže v souvisejících produktech.

 

Pohodlně usazený noční stolek hned vedle postele slibuje odkládací místo s dvěma uzavíratelnými zásuvkami, které budete mít přímo po ruce. Skříň šetřící prostor díky posuvným dveřím, v sobě ukrývá opravdu spoustu úložného místa, jež zajišťují především dvě visící plochy, velké množství polic, a také šuplíky na ponožky a spodní prádlo. Neopomenutelnou vychytávkou jsou potom šatní tyče s LED integrovaným osvětlením. Psací stůl s ideálně velkou pracovní deskou se může pochlubit dvěma zásuvkami, z nichž jedna je uzamykatelná, dále skříňkou, poličkou a háčkem na zavěšení batohu.

 

Sympatický nástavec se na stůl jednoduše přimontuje zezadu a bude tak se stolem pevně spojený. Tento nástavec se pyšní nejen držákem psacích potřeb, ale také hned dvěma USB porty pro pohodlné nabíjení vašich zařízení přímo na stole. Na levé straně je umístěná menší odkládací ploška se zvýšeným okrajem, kde si můžete opřít otevřený sešit, knihu nebo tablet. Do prostorných polic je možné ukládat knihy a dokumenty jak na výšku, tak na šířku. Rozvržení pojme i opravdu velké formáty. Dvoje dvířka, zavěšená v pantech, skrývají za každými z nich praktickou poličku, která dělí prostor vpůli.

 

Podrobnější popisy produktů naleznete po rozkliknutí přímo u každého z nich. Použitý materiál je kvalitní lamino v bílé barvě. Hlavní předností lamina je jeho dobrá udržitelnost, snadná údržba a velmi dobrá odolnost. Tyto vlastnosti jistě každý z nás ocení. Doplňkovým materiálem je tu potom plast, který byl využit na přehledný rozdělovač v zásuvce stolu. Bílá jednolitost je rozbitá šedými doplňky v podobě zdobení a úchytek.

 

Studentský pokoj Pure se skládá z těchto prvků:

Studentská postel Pure 120x200cm – 123x108x221cm (š, v, h)
Noční stolek Pure – 43x46x41cm (š, v, h)
Šatní skříň s posuvnými dveřmi Pure – 164x206x59cm (š, v, h)
Velký psací stůl Pure – 138x75x58cm (š, v, h)
Nástavec na velký psací stůl Pure – 136x104x28cm (š, v, h)

 

Veškerý nábytek patřící do kolekce Pure naleznete níže v souvisejících produktech.