moderni-kuchyne-nabytek.cz

Studentský pokoj veronica i – dub světlý/bílá

Unikátní a žádaný produkt Studentský pokoj veronica i - CLK jednoduše naleznete ještě dnes za outletovou cenu. Nabídka již od 34 636 Kč.
Studentský pokoj veronica i
Do obchodu »
Značka: CLK
34 636 36 459 Kč Sleva -5%
Popis produktu

Sestava se skládá ze šesti prvků, které vás upoutají svým moderním a nadčasovým vzhledem. O oblečení se postará dvoudvéřová šatní skříň, jejíž vnitřní prostor se člení na širokou horní polici, pod níž se nachází prostorná visící plocha s osvětlenou šatní tyčí, a spodní úložnou část se zásuvkou. Pro lepší organizaci úložného prostoru nabízí zásuvka také šikovný rozdělovač. Knihovna s otevřenou i zavřenou částí potěší vaše knížky. Součástí jsou tři popisovatelné rozdělovače.

 

Studentská postel v super šíři 120cm umožní studentům příjemnou relaxaci i pohodlný spánek. Postel je opatřená čalouněným čelem, obsahuje 2 USB porty k nabíjení zařízení, poličku v prostoru mezi čalouněnou a nečalouněnou částí čela. K dispozici je rovněž praktický textilní kapsář. Součástí postele je deskový rošt. Matrace není součástí, ale výběr z našeho sortimentu, který je do této postele vhodný, naleznete níže ve výpisu souvisejícího zboží. Za velkým studentským stolem se dětem bude výborně pracovat i lenošit. V kombinaci s nástavcem nabízí 2 USB porty k nabíjení zařízení, nástěnku, na kterou lze psát křídami, textilní kapsář, háček na tašku, pořadač na tiskoviny a nechybí ani zásuvky otevřené i uzavíratelné.

 

V kolekci nábytku Veronica se spojují neutrální odstíny, a to přírodní dekor světlého dubu, což doplňuje bílá na detailech a kovových částech, a rovněž pevná textilní tkanina v béžovém tónu na čele postele a sedací části nočního stolku. Hlavní předností lamina, jež tvoří většinovou část materiálového zastoupení celé kolekce je dobrá udržitelnost, snadná údržba a velmi dobrá odolnost. Tyto vlastnosti jistě každý z nás ocení. Sestavu doporučujeme doplnit stylovými doplňky taktéž z kolekce Veronica. 

 

Sestava nábytku do Studentského pokoje Veronica I se skládá z těchto produktů:

 

Studentská postel 120x200cm s poličkou Veronica – 128x116x209cm (š, v, h)
Noční stolek 2v1 Veronica – 55x48x41cm (š, v, h)
Moderní knihovna Veronica – 69x192x32cm (š, v, h)
Dvoudvéřová šatní skříň Veronica – 101x203x54cm (š, v, h)
Velký studentský psací stůl Veronica – 141x76x64cm (š, v, h)
Nástavec na velký psací stůl Veronica – 138x40x21cm (š, v, h)

 

Veškerý nábytek patřící do kolekce Veronica naleznete níže v souvisejících produktech.