Šuplík k posteli snow 90x200cm – bílá

Nábytková sestava Snow je jako dělaná do studentského pokoje. Je na každém z vás, které části si vyberete. Sestava je... více informací »
Šuplík k posteli snow 90x200cm -
Značka: FO
2 965 Kč
Ověřit dostupnost »
Nábytková sestava Snow je jako dělaná do studentského pokoje. Je na každém z vás, které části si vyberete. Sestava je...

Nábytková sestava Snow je jako dělaná do studentského pokoje. Je na každém z vás, které části si vyberete. Sestava je nabízena v dekoru C50 – korpus: Bílý Uni mat, přední strana: Bílý mat. K posteli 90x200cm je možné doobjednat šuplík, který oceníte při uložení lůžkovin. Nábytek se vyznačuje moderním vzhledem s čistými liniemi, které podtrhují podélné kovové úchytky. Sestava je vyrobena z kvalitní LTD desky.

 

Jednotlivé části sestavy najdete níže v souvisejících produktech. Zboží se dodává v demontovaném stavu. Vysoce kvalitní produkt Šuplík k posteli snow 90x200cm – bílá získáte v pohodě na našem webu v oblíbené rubrice uncategorized. Připravili jsme pro vás parádní produkty ve zmiňované rubrice za nejnižší cenu. To ale ovšem není vše, náš sortiment je široký. Máme v nabídce další produkty od dodavatele FO. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Dodavatel FO pro vás vyrábí velmi kvalitní produkty za výhodné ceny!

Levný produkt Šuplík k posteli snow FO snadno seženete tady teď právě za outletovou cenu. V akci od 2 965 Kč.