Šuplík pod postel pluto – šedá

Inovativní nábytek z kolekce Pluto je vytvořený v jednoduchém, ale zároveň nadčasovém designu, díky kterému jej mladí lidé... více informací »
Šuplík pod postel pluto
Značka: CLK
3 761 Kč4 178 Kč Sleva -9%
Ověřit dostupnost »
Inovativní nábytek z kolekce Pluto je vytvořený v jednoduchém, ale zároveň nadčasovém designu, díky kterému jej mladí lidé...

Inovativní nábytek z kolekce Pluto je vytvořený v jednoduchém, ale zároveň nadčasovém designu, díky kterému jej mladí lidé studentského věku užijí i deset let, neboli do doby, než si budou zařizovat své dospělácké bydlení. U nábytku je kombinována šedá barva bez textury a šedá barva v imitaci betonu, jejíž provedení je dáno vzorem Stone na povrchu. K výrobě jsou použity laminátové desky, které jsou dále potaženy melaminem. Díky této úpravě je nábytek více odolný proti nárazu, poškrábání a vlhkosti a nebledne. Tloušťka materiálu je v hodnotách 25mm, 16mm a 8mm. Sérii doplňuje kov, a to v rámci nožek a v rámci drobných úchytek na dvířkách a šuplících. Dvířka a šuplíky jsou opatřeny panty a pojezdy s tlumeným dovíráním.

 

 

Vysouvací šuplík Pluto je praktickým doplňkem ke studentským postelím, přičemž může sloužit jako cenný úložný prostor, nebo po dokoupení matrace jako lůžko pro dalšího nocležníka. V případě využití jako přistýlky je ložná plocha 90x190cm, takže je potřeba zakoupit matraci v tomto rozměru. Šuplík je  vhodný pod studentskou postel 100x200cm i 120x200cm Pluto. Nosnost je 130 kg. Posunování šuplíku je snadné díky čtyřem kolečkům. Na dně šuplíku jsou větrací otvory, což přispívá k lepší cirkulaci vzduchu a tím pádem menšímu množství vlhkosti.   

 

  

Rozměry šuplíku postel Pluto jsou 193,6x24x93,2cm (š, v, h).

 

 

Veškeré produkty z kolekce Pluto najdete níže v souvisejícím zboží.

 

Tento akční a ve slevě produkt Šuplík pod postel pluto - CLK je k dispozici zde teď za výhodnou cenu! Právě nyní za skvělou cenu 3 761 Kč.