Šuplíková komoda emily 36 – šedá/tmavá patina

Tento neodolatelný výrobek Šuplíková komoda emily 36 - SZE snadno získáte tady teď právě v bezva akci. Nabídky již od 16 268 Kč.
Šuplíková komoda emily 36
Značka: SZE
16 268 Dostupnost: SKLADEM
Do obchodu »

Popis produktu

Dřevěný masivní nábytek je vyráběn ručně, a díky tomu je každý kus nábytku jedinečný. Design nábytku v rustikálním stylu, kde je přirozená barva a struktura materiálů tak důležitá, podtrhuje jednoduchost a přímočarost. Při zpracování je kladen velký důraz na detaily.

 

Šuplíková komoda z poctivého borovicového dřeva se hodí ho každé místnosti. Korpus komody i šuplíky mají 2 vrstvy barvy – podkladovou černou(P003) a svrchní barvu šedou(P030A). DÍKY NÁSLEDNÉMU BROUŠENÍ VYNIKNOU TMAVÉ HRANY a nábytek tímto patinováním získá punc vintage stylu. Při nátěru je užito ekologických barev na vodní bázi, které jsou přátelské k životnímu prostředí, což tento kousek povyšuje na luxusní ekologický nábytek. Horní deska komody je ošetřena voskovou úpravou v odstínu P002.

 

Komoda obsahuje 4 zásuvek s dřevěnými úchytkami. Profilované ozdobné hrany dodávají komodě rustikální nádech. Komoda je nesena malými válcovitými nožkami. Výrobek je dodáván ve smontovaném stavu a velmi pevná konstrukce umožňuje použití po opravdu dlouhou dobu. Máte-li tedy rádi tradiční provedení a poctivou práci bez kompromisů, masivní nábytek je pro vás to pravé.

 

Rozměry šuplíkové komody Emily 36 jsou 80x84x48cm (š, v, h).

 

Pro prohlídnutí dalších masivních kousků nábytku od tohoto výrobce klikněte ZDE.

 

Barva na fotografii se může lehce lišit oproti reálnému výrobku. Příčinnou může být zobrazování barev monitoru či různé nasvícení výrobků při focení. Na reklamaci výrobku z důvodu barevného odstínu bohužel nebudeme brát zřetel.

 

Z důvodů výroby selského nábytku na zakázku, jsme nuceni požadovat od zákazníka zálohu v minimální výši 30% z ceny nábytku. O výši zálohy Vás budeme kontaktovat e-mailem po uskutečnění objednávky maximálně do dvou pracovních dnů. Záloha Vám bude odečtena při konečném vyúčtování a doručení zásilky.