Televizní stolek marley – bílá/borovice

Vynikající výrobek Televizní stolek marley - JL jednoduše najdete v naší internetové nabídce za výborné peníze. Ceny od 8 206 Kč.
Televizní stolek marley -
Značka: JL
8 206 Dostupnost: SKLADEM 10 941 Kč Sleva -24%
Do obchodu »

Popis produktu

Krásná ale i funkční řada nábytku Marley zaujme originálním rustikálním designem v čele s profilovanými předními deskami, ozdobnými lištami a dekorativními úchytkami. Celek je sladěn do odstínu elegantní bílé barvy v odstínu slonové kosti a světlého dekoru borovicového dřeva. Kromě skvostného designu však oceníte také kombinovaný úložný prostor. Všechny vaše předměty budete moci uložit do dvou krajních uzavíratelných skříněk a pojízdné zásuvky uprostřed. Pod horní deskou o rozměrech 158x54cm naleznete ještě otevřený výklenek pro umístění televizního přehrávače či například herní konzole.  

 

Čela, ozdobné lišty a horní deska jsou lakovány odolným UV lakem s jemným matným efektem. Korpus televizního stolku tvoří lamino o tloušťce 18mm společně s MDF tloušťky 25mm. Oceníte také přítomný systém soft-close, díky kterému disponuje nábytek tichým automatickým zavíráním dvířek a zásuvky. K dispozici jsou i nastavitelné nožky pro vyrovnání nerovných povrchů.

 

Rozměry televizního stolku Marley jsou 159x51x55cm (š, v, h).

 

Veškerý nábytek patřící do kolekce nábytku Marley naleznete níže v souvisejících produktech.