Televizní stolek moli – bílý lux/žlutá

Další moderní variantou dětského nebo studentského pokoje je sestava Moli. Jde o variabilní nábytek, kde si můžete vybrat... více informací »
Televizní stolek moli -
Značka: MB
4 326 Kč5 768 Kč Sleva -25%
Ověřit dostupnost »
Další moderní variantou dětského nebo studentského pokoje je sestava Moli. Jde o variabilní nábytek, kde si můžete vybrat...

Další moderní variantou dětského nebo studentského pokoje je sestava Moli. Jde o variabilní nábytek, kde si můžete vybrat jednotlivé díly a tím poskládat dětský nebo studentský pokoj podle vašich představ. Nábytek je vyroben z kvalitního lamina, hrany jsou opatřeny ABS lištou a je zde možnost výběru ze dvou odstínů: bílý lux/tyrkys nebo bílý lux/žlutá. Televizní stolek Moli má šuplíky, přihrádky, skříňku. Díky barevnému provedení lze nábytkem vybavit jak dívčí, tak chlapecké pokoje. Při výběru nábytku Moli jistě oceníte dostatečný úložný prostor, který je zajímavě a prakticky vyřešen. 

 

Kolekce Moli nabízí různé typy regálů, polic, postel, pc stůl a další prvky, které jsou vhodné pro vybavení studentského pokoje. V souvisejícíh produktech naleznete jednotlivé díly programu Moli. Skříně a dvéřové regály můžete poskládat v pravé i levé variantě.
Designový produkt Televizní stolek moli – získáte snadno tu na stránkách ve známé sekci tv stolky. Nyní si můžete pořídit nové výrobky z této známé rubriky za outletovou cenu. V očích zákazníků populární značka MB nabízí top zboží za skutečně nízé ceny.

Tento unikátní produkt Televizní stolek moli - bílý MB máte možnost najít v aktuální nabídce až neuvěřitelně levně. Výhodně za super cenu 4 326 Kč.