Televizní stolek s osvětlením freya – dub halifax/bílá

Velmi oblíbený produkt Televizní stolek s osvětlením freya - JL máte možnost nakoupit zde teď právě za mimořádně nízkou cenu! V akci od 9 992 Kč.
Televizní stolek s osvětlením
Značka: JL
9 992 Dostupnost: SKLADEM
Do obchodu »

Popis produktu

Bez kompletní obývací stěny se dá obejít. Televizní stolek by však měl být základem pro každý obývací pokoj. Povedený kousek z kolekce nábytku Freya nabízí originální designové provedení, jenž se nese na vlnách pohody. Korpus je sladěn do dekoru dubového dřeva v neobvyklém odstínu Halifax tabákový. Ten doplňuje luxusní krystalově bílá barva pokryta velmi vysokým leskem. Kromě designu nabízí produkt také vysokou funkčnost. Kombinovaný úložný prostor nabízí dvě postranní skříňky, jež jsou uvnitř rozděleny policemi. Uprostřed stolku poté nalezneme objemnou pojízdnou zásuvku. Nad ní je k dispozici otevřený výklenek s vestavěným LED osvětlením, jež je součástí balení. O vysoký lesk bílých částí se stará použitý speciální UV lak, jenž je šetrný k životnímu prostředí. Zároveň je až čtyřikrát odolnější vůči fyzickému poškození v porovnání se standardním lakováním.

 

Přední stranu pojízdného šuplíku zdobí dekorativní profilovaná MDF deska. Korpus je vyroben z odolného lamina. Nábytek disponuje dotykovým otvíráním bez použití úchytek. Na dvířka stačí lehce zatlačit a ta se otevřou sama. Moderní technologie jsou využity také při zavírání. Díky systému soft-close si budete užívat bezpečné a tiché dovírání. Pokud máte ve své domácnosti nerovné povrchy, nezoufejte. Nastavitelné vyrovnávací nohy jsou taktéž součástí balení.

 

Rozměry televizního stolku Freya jsou 180x97x41cm (š, v, h).

 

Veškerý nábytek patřící do kolekce Freya naleznete níže v souvisejících produktech.