Toaletní stolek penelope – dub sonoma světlý/dub sonoma tmavý

Unikátní produkt Toaletní stolek penelope - dub sonoma světlý/dub sonoma LB máte možnost najít tady a teď právě levně! Nabídky již od 5 061 Kč.
Toaletní stolek penelope - dub sonoma světlý/dub
Značka: LB
5 061 Dostupnost: SKLADEM 7 230 Kč Sleva -30%
Do obchodu »

Popis produktu

Do kategorie moderních ložnic jsme zařadili kolekci Penelope. Už na první pohled vyzařuje z kolekce elegance a propracovanost, které zaručují pohodlí a harmonii. Nábytek z kolekce Penelope je vyrobený z laminované dřevotřísky a MDF desky (čílka šuplíků a dvířek) v kombinaci odstínů dub sonoma světlý/dub sonoma tmavý. Zaoblené, měkké linie nábytku vytvoří v ložnici atmosféru klidu a absence ostrých rohů zajistí bezpečnost. Kolekce Penelope nabízí také toaletní stolek, který ocení zejména dámy, pro umístění kosmetických přípavků a jiných osobních věcí. Toaletní stolek je rovný, jeho součástí jsou šuplíky. Horní šuplíky jsou v tmavém odstínu dub sonoma ostatní ve světlém dubu. Vedle šuplíků je prostor, kde si lze pohodlně umístit nohy a nic nebude zavazet. Otevřený prostor pod horní deskou stolku má rozměr 58cm.

 

Pokud vás kolekce Penelope zaujala, můžete se podívat na další prvky, které jsou její součástí a můžete tak sestavit ložnici podle vlastních představ. Tyto prvky naleznete v souvisejících produktech.

 

MDF desky – jedná se o dřevovláknité desky, které se vyrábějí z jakostních jehličnatých stromů. MDF desky jsou odolnější a pevnější než klasické dřevotřískové desky (lamina). Je to plnohodnotná náhrada masivního dřeva.

 

Rozměry toaletního stolku jsou: 120x74x42,6cm (š,v,h)