Třídveřová šatní skříň carmen – bílá

Velmi prodávaný kus Třídveřová šatní skříň carmen - CLK snadno můžete pořídit momentálně na našich stránkách za báječnou cenu! Stojí teď u nás 20 113 Kč.
Třídveřová šatní skříň carmen -
Značka: CLK
20 113 Dostupnost: SKLADEM
Do obchodu »

Popis produktu

Již na první pohled zaujme zdobení třídveřové šatní skříně Carmen včetně ornamentu v horní části. Jakmile skříň otevřete, teprve budete padat úžasem. Vnitřní část skříně je prakticky rozčleněna. V jedné části se skrývají poličky na poskládání komínků oblečení. Vedlejší, větší část je nahoře i dole rozdělena policemi. V horní části je navíc šatní tyč na zavěšení ramínek s oblečením. Ve spodní části malé slečny jistě uvítají dvě zásuvky například na ponožky a jiné drobné prádlo. Jednotlivé police jsou pevné a prostorné. Nohy skříně jsou vyřezávané. Zdobení skříně i vyřezávané nohy dávají skříni punc výjimečnosti. Již na první pohled skříň působí nevšedním dojmem a jistě zaujme každou slečnu, která sní o životě na zámku. Výhodou kolekce Carmen je, že obsahuje spoustu jednotlivých prvků. K třídveřové šatní skříni tak dokoupíte vše, co každá dívka potřebuje. Od postele přes praktickou komodu až po krásný psací stolek. Kolekci Carmen si jistě oblíbí dívky všech věkových kategorií.

 

Třídveřová šatní skříň Carmen je vyrobena z vysoce kvalitního lamina. Ozdobné lišty z masivního dřeva a čílka jsou z MDF desek. Lamino se vyznačuje nízkou cenou a vysokou pevností. Jedná se o nejčastěji využívaný materiál ve výrobě nábytku.  Pro tiché zavírání má skříň pneumatické brzdy pantů. Třídveřová šatní skříň Carmen se dodává v demontu.

 

Co se týče třídveřové šatní skříně Carmen, patří ke stejnojmenné kolekci zboží. Kolekce se vyznačuje romantickým rustikálním stylem. Velikou výhodou je, že je v bílé barvě a snadno se k ní přiřazují další doplňky. Některé části nábytku jsou v lesku. Zboží z kolekce Carmen je libovolně kombinovatelné s kolekcí Ema. Rozměry třídveřové šatní skříně Carmen jsou 140x58x203cm (š, h, v).

 

Veškerý nábytek patřící do kolekce Carmen najdete níže v souvisejících produktech.