Třídveřová šatní skříň habitat – dub/zelená

Hodně žádaný produkt Třídveřová šatní skříň habitat - CLK jednoduše můžete pořídit aktuálně na webu za výhodnou cenu. Výhodně za cenu 16 749 Kč.
Třídveřová šatní skříň habitat
Značka: CLK
16 749 Dostupnost: SKLADEM 17 631 Kč Sleva -5%
Do obchodu »

Popis produktu

Kolekce Habitat propojuje prvky moderny se skandinávským stylem a vytváří tak jedinečně estetický design pro vaše děťátko. V sérii je použit dekor přírodního dřeva, uklidňující zelená barva a ratanový reliéf, tato kombinace vytváří pocit návratu k přírodě, který v nás zanechává duševní klid. Veškeré prvky jsou tvořeny nezávadnými materiály a při výrobě byl kladen důraz především na bezpečí dítěte. Jak roste vaše dítě, tak se snaží růst i nábytek Habitat s ním. V průběhu času některé prvky pozbydou funkčnost, avšak kolekce těmto prvkům dává funkci další, která se efektivně přizpůsobí potřebám vašeho dítěte.

 

Třídveřová skříň Habitat je praktickým kouskem do dětského pokoje. Po narození miminka rodič rychle zjistí kolik věciček takový drobný človíček vlastně potřebuje, no a kam s nimi? Do této skříně se snadnou vejdou věci pro miminko a čase i věci pro starší dítě, jelikož nabízí opravdu dostatek úložného prostoru. Obsahuje 2 zásuvky, nad nimi se za dvířky v dubovém dekoru nachází 4 přihrádky a za vedlejšími dvířky z ratanu nalezneme 2 horní police, šatní tyč a 6 spodních přihrádek. Zadní strana nábytku je opatřena větracími otvory, pro lepší vzdušnost uložených věcí. Na zásuvkách i dvířkách jsou umístěny dřevěné rukojeti. Zásuvky jsou usazeny na kolejnicích s tlumiči dovírání, které chrání dětské prstíky před zbytečnou újmou. Celá skříň je nesena dubovými nastavitelnými nožkami pro stabilizaci v případě nerovností podlahy. Doporučujeme skříň připevnit ke stěně dle instrukcí v návodu a to z důvodu bezpečnosti dětí a zamezení náhodného převržení.

 

 

Rozměry třídveřové skříně Habitat jsou 137,5×199,5×52,5cm (š, v, h).

 

 

Veškeré produkty z kolekce Habitat naleznete níže v souvisejících produktech.