Třídvéřová šatní skříň pure – bílá

Tento diskontní produkt Třídvéřová šatní skříň pure - CLK můžete dostat bezpečně online ve slevě! Aktuálně v akci za 8 065 Kč.
Třídvéřová šatní skříň pure -
Značka: CLK
8 065 Dostupnost: SKLADEM 9 488 Kč Sleva -14%
Do obchodu »

Popis produktu

Bílá šatní skříň Pure, jejíž efektivně dělený vnitřní prostor je přístupný po otevření tří klasických pantových dveří, vám dokáže nabídnou přehledné uložení všech vašich svršků. Levé, širší části skříně dominuje široká šatní tyč, která pojme poměrně velké množství šatních ramínek. Nad i pod touto visící plochou nalezneme široké, prostorné police, do kterých hravě umístíte například plastové boxy se zimními doplňky, krabice s botami, náhradní povlečení nebo deky. Pravá, užší část skříně je potom věnována policovému systému, kam pohodlně umístíte veškeré skládané oblečení.

 

V pantech dveří je integrovaný brzdový systém pro jejich bezpečné zavírání, meziprostory malých polic lze nastavit podle potřeby. Záda skříně jsou obohacena o ventilační otvory, což přispívá k lepšímu větrání uložených věcí. Jištění na zeď, aby nedošlo k překlopení skříně, je součástí produktu. Použitý materiál je kvalitní lamino v bílé barvě. Úchytky dveří jsou potom v barvě šedé. Hlavní předností lamina je jeho dobrá udržitelnost, snadná údržba a velmi dobrá odolnost. Tyto vlastnosti jistě každý z nás ocení.

 

Rozměry třídvéřové šatní skříně Pure jsou 137x197x53cm (š, v, h)

 

Veškerý nábytek patřící do kolekce Pure naleznete níže v souvisejících produktech.