Třídveřová šatní skříň se zrcadlem pluto – šedá

Tento levný výrobek Třídveřová šatní skříň se zrcadlem pluto CLK lze sehnat v naší nabídce ve slevě! Produkt momentálně prodáváme za 19 373 Kč.
Třídveřová šatní skříň se zrcadlem pluto -
Značka: CLK
19 373 Dostupnost: SKLADEM 20 393 Kč Sleva -5%
Do obchodu »

Popis produktu

Inovativní nábytek z kolekce Pluto je vytvořený v jednoduchém, ale zároveň nadčasovém designu, díky kterému jej mladí lidé studentského věku užijí i deset let, neboli do doby, než si budou zařizovat své dospělácké bydlení. U nábytku je kombinována šedá barva bez textury a šedá barva v imitaci betonu, jejíž provedení je dáno vzorem Stone na povrchu. K výrobě jsou použity laminátové desky, které jsou dále potaženy melaminem. Díky této úpravě je nábytek více odolný proti nárazu, poškrábání a vlhkosti a nebledne. Tloušťka materiálu je v hodnotách 25mm, 16mm a 8mm. Sérii doplňuje kov, a to v rámci nožek a v rámci drobných úchytek na dvířkách a šuplících. Dvířka a šuplíky jsou opatřeny panty a pojezdy s tlumeným dovíráním.

 

 

Třídveřová šatní skříň Pluto upoutá bohatým a prakticky řešeným úložným prostorem, a také celorozměrným zrcadlem na prostředních dvířkách. Uvnitř skříně se za pravými dvířky nachází šest přihrádek, jejichž velikost se dá uzpůsobit díky výškově nastavitelným policím. Za zbylými dvířky je širší sektor s dvěma šuplíky a čtyřmi malými výklenky ve spodní části, s šatní tyčí a s horní policí. K odvětrávání skříně slouží dvě ventilační kapsle na zadní desce. Dvířka skříně jsou klasicky otevíratelná. Součástí balení je fixační lanko k uchycení skříně ke stěně.

 

 

Rozměry třídveřové šatní skříně Pluto jsou 137,5x214x59cm (š, v, h).

 

 

Veškeré produkty z kolekce Pluto najdete níže v souvisejícím zboží.