Třídvéřová šatní skříň sirius – dub černý/dub zlatý

Oblíbený a kvalitní produkt Třídvéřová šatní skříň sirius - dub CLK k dostání tady teď za zcela nejnižší cenu! Produkt koupíte teď u nás za 8 968 Kč.
Třídvéřová šatní skříň sirius -
Značka: CLK
8 968 Dostupnost: SKLADEM 10 551 Kč Sleva -15%
Do obchodu »

Popis produktu

Tato konkrétní skříň, je, jak již plyne z jejího názvu, třídveřová. Všechny tři křídla dveří jsou zavěšená v pantech, ve kterých jsou integrované brzdy pro hladké a bezpečné zavírání. Design skříně kombinuje temně černý odstín černého dubu s osvěžujícím odstínem dubu zlatého. Tímto vzájemným prolínáním se pyšní nejen vnější design skříně, ale i její vnitřní členění. Z vnější strany jsou navíc dvířka v dekoru zlatý dub ještě navíc zdobené laserovým vypalováním vzoru, což je opravdu stylové.

 

Podíváme-li se na vnitřní členění skříně, mohli bychom její prostor rozdělit na větší levou část, která je přístupná po otevření prvních levých světlých, a zároveň prostředních černých, dveří, současně. Zde bychom nalezli v horní části opravdu prostornou polici, kam se pohodlně vejdou krabice s botami, deky, ložní prádlo, nebo třeba zimní oblečení a doplňky. Pod touto policí nalezneme širokou šatní tyč, která zaujímá šíři 2/3 skříně. Pod touto visící plochou najdeme ještě dvě prostorné police, pro které nebude jistě vůbec žádný problém najít využití. Pravá část skříně je tedy v poloviční šíři než část levá, ale zato obsahuje velké množství polic, kam pohodlně uložíte skládané oblečení.

 

Černá dvířka, která tuto část zakrývají, jsou po celé délce. Záda skříně jsou navíc obohacená o větrací otvory, což přispívá k lepšímu větrání uložených věcí. Jištění na zeď, aby nedošlo k překlopení skříně, je součástí produktu. Meziprostory malých polic lze ve skříni nastavit podle potřeby. Použitý materiál je kvalitní lamino v dekorech dub černý a dub zlatý. Hlavní předností lamina je jeho dobrá udržitelnost, snadná údržba a velmi dobrá odolnost. Tyto vlastnosti jistě každý z nás ocení.

 

Rozměry třídvéřové šatní skříně Sirius jsou 137x197x53cm (š, v, h)

 

Veškerý nábytek patřící do kolekce Sirius naleznete níže v souvisejících produktech.