Tv stolek 160 abuela – dub artisan/šedá

Tento unikátní produkt Tv stolek 160 abuela - FI můžete najít v naší internetové nabídce skutečně výhodně. Aktuálně stojí u nás 5 435 Kč.
Tv stolek 160 abuela - dub
Značka: FI
5 435 Dostupnost: SKLADEM
Do obchodu »

Popis produktu

Kolekce Abuela se vyznačuje současným moderním designem s jasnými geometrickými liniemi. Kombinace dřevěného dekoru dubu artisan a grafitově šedé barvy vyjadřují jednoduchochost a čistotu, avšak právě díky dřevu teplo domova. Na čelních stranách jednotlivých kousků nábytku je umístěno sklo vytvářející neotřelý lesk povrchu. Elegance a sofistikovanost tohoto nábytku z něj činí jasnou volbu pro vybavení jídelny a obývacího pokoje bytu, který jde s dobou.

 

TV stolek bude oporou pro vaši televizi a zároveň úložným prostorem pro případné televizní příslušenství. Stolek obsahuje 1 otevřenou přihrádku rozdělenou policí a 2 dvířky kryté skříňky. Přihrádky jsou přizpůsobeny pro audiovizuální zařízení tím, že mají otvory v zadní straně na protažení případných kabelů. Police v otevřené přihrádce je skleněná a je možné k ní dokoupit osvětlení police i vnitřní osvětlení skříňky, oboje naleznete níže v souvisejích produktech. Celý stolek je umístěn na nízkých nožkách. 

 

Rozměry TV stolku 160 Abuela jsou 157,5×50,5x40cm (š, v, h).

 

Veškeré produkty z kolekce Abuela najdete níže v souvisjících produktech.