Tv stolek 180 tiana i – béžová

Unikátní a oblíbený produkt Tv stolek 180 tiana i - JL snadno seženete momentálně v naši nabídce téměř zdarma! Ve skvělé akci za 9 516 Kč.
Tv stolek 180 tiana
Značka: JL
9 516 Dostupnost: SKLADEM
Do obchodu »

Popis produktu

Televizní stolek pochází z kolekce Tiana, která vyniká atraktivním vzhledem i praktickými funkcemi. Nábytek je působivý zásluhou vysoce lesklého UV laku v odstínu teplé béžové barvy a v domově doslova září. UV lak je také čtyřikrát odolnější proti vnějšímu poškození či otěru než lak standardní. Kvalitní výbavou jsou panty a posuvníky opatřené systémem soft-close, což zajišťuje pomalé a tiché dovírání dvířek a šuplíků. K řešení nerovnosti na podlaze jsou k dispozici nastavitelné nožky.

 

 

Lesklý televizní stolek Tiana je se šířkou 180cm výstavním nábytkem a ve vašem obýváku díky eleganci vynikne. Navíc získáte úložné prostory na televizní příslušenství, tiskoviny či společenské hry, jelikož je vybaven dvěma skříňkami s dvířky a dvěma šuplíky. Výhodou je, že při montáži si můžete zvolit polohu dvířek a šuplíků, bude jen na vás, jaké umístění se vám bude líbit. Dvířka a čela šuplíků jsou vyrobená z MDF desky, korpus stolku tvoří lamino v tloušťkách 25mm a 18mm. Slušivým doplňkem jsou chromové úchytky.

 

 

Rozměry TV stolku 180 Tiana I jsou 180x46x45cm (š, v, h).

 

 

Veškeré produkty z kolekce Tiana najdete níže v souvisejícím zboží.