Tv stolek 180 tiana ii – bílá

Tento designový produkt Tv stolek 180 tiana JL můžete pořídit na našich stránkách teď za super peníze! Právě nyní za skvělou cenu 9 911 Kč.
Tv stolek 180 tiana
Značka: JL
9 911 Dostupnost: SKLADEM
Do obchodu »

Popis produktu

Televizní stolek pochází z kolekce Tiana, která vyniká atraktivním vzhledem i praktickými funkcemi. Nábytek je působivý zásluhou vysoce lesklého UV laku v odstínu křišťálově bílé barvy a v domově doslova září. UV lak je také čtyřikrát odolnější proti vnějšímu poškození či otěru než lak standardní. Kvalitní výbavou jsou panty a posuvníky opatřené systémem soft-close, což zajišťuje pomalé a tiché dovírání dvířek a šuplíků. K řešení nerovnosti na podlaze jsou k dispozici nastavitelné nožky.

 

 

Lesklý televizní stolek Tiana je se šířkou 180cm výstavním nábytkem a ve vašem obýváku díky eleganci vynikne. Skvělou výbavou jsou dva široké šuplíky, k dispozici jsou také dvě skříňky s dvířky, takže získáte cenné úložné prostory třeba na společenské hry. Výhodou je, že při montáži si můžete zvolit polohu dvířek a šuplíků, bude jen na vás, jaké umístění vám bude vyhovovat. Dvířka a čela šuplíků jsou vyrobená z MDF desky, korpus stolku tvoří lamino v tloušťkách 25mm a 18mm. Slušivým doplňkem jsou chromové úchytky.

 

 

Rozměry TV stolku 180 Tiana II jsou 180x46x45cm (š, v, h).

 

 

Veškeré produkty z kolekce Tiana najdete níže v souvisejícím zboží.