Tv stolek 220 hagop – ořech pacifik/béžová

Kvalitní produkt Tv stolek 220 hagop JL lze nakoupit právě nyní za neuvěřitelně výhodnou cenu! Nabídka již od 13 627 Kč.
Tv stolek 220 hagop
Značka: JL
13 627 Dostupnost: SKLADEM
Do obchodu »

Popis produktu

Kolekce Hagop vás nadchne svým jednoduchým čistým designem. Kombinace dekoru ořechu pacifik s vysoce lesklým nátěrem v béžové barvě působí přirozeně, zemitě a přímo vybízí k doplnění zelenou barvou v podobě rostlin. Praktický účel jednotlivých prvku je jasný na první pohled, rafinovanost a různorodost úložných prostor poskytne úschovu pro vaše oblečení, obuv i další potřebné věci. Na nábytku je aplikován vysoce lesklý UV lak, který je až 4x odolnější vůči vnějšímu poškození či otěru oproti standartnímu laku. Panty a pojezdy jsou opatřeny systémem soft-close, jenž zajištuje pomalé a tiché dovírání dvířek a zásuvek, tím je každodenní požívání šetrnější a životnost výrobku delší. Ohýbané chromové rukojeti s aplikací v dekoru dřeva slouží jako dekorativní prvek s praktickou funkcí pro snadnou manipulaci. Uvnitř nábytku se nachází kvalitní kování Hettich německé výroby, které zajišťuje pevnost a stabilitu výrobků. Celkové provedení nábytku bylo vytvořeno tak, aby jeho služba vydržela co nejdéle, při výrobě byl kladen důraz na kvalitní zpracování pro vytvoření poctivého kusu nábytku.

 

 

Televizní stolek 220 Hagop je tvořen korpusem z lamina o šířce 2,5cm v dekoru ořechu pacifik. Úložný prostor se nachází ve 4 zásuvkách a 2 skříňkách. Stolek snadno skryje kabely, ovladače či jiní televizní příslušenství. Za každými lesklými dvířky skříňky se nachází 1 vnitřní police.  Dvířka a čelo horní zásuvky jsou lakované vysoce lesklým UV lakem v teplé béžové barvě. Čelo spodní zásuvky je vyrobeno z profilované MDF, potažené fólií v dekoru ořechu pacifik. Výhoda MDF je dobrá pevnost a výborná opracovatelnost.

 

 

Rozměry TV stolku 220 Hagop jsou 219x48x46cm (š, v, h).

 

 

Veškeré produkty z kolekce Hagop naleznete níže v souvisejících produktech.