Úzká knihovna sirius – dub černý/dub zlatý

Často hledaný produkt Úzká knihovna sirius - dub černý/dub CLK jednoduše seženete aktuálně skutečně levně. Právě lze objednat jen za 2 624 Kč.
Úzká knihovna sirius - dub černý/dub
Značka: CLK
2 624 Dostupnost: SKLADEM
Do obchodu »

Popis produktu

Úzká knihovna skvěle doplňuje kolekci nábytku Sirius. Umístíte-li ji do kompletu s malým psacím stolem doplněným nástavcem na malý stůl, získáte dokonalé pracovní místo, vhodné i do malých dětských pokojů. Knihovnička navíc stojí stabilně na čtyřech nožkách, díky čemuž se vám bude v místnosti lépe udržovat pořádek a bojovat s prachem, protože pod nábytkem na nožkách se už z principu mnohem lépe vysává a vytírá. Korpus produktu je vyrobený z lamina v temném dekoru dub černý, horní police a nejvyšší polička jsou pak v dekoru dub zlatý s černým proužkovým lemováním.

 

V horní otevřené části jsou tedy dvě poličky, jedna užšší na drobné dekorace a druhá vyšší, kam jednoznačně patří vystavit velké knihy a slovníky. Pod nimi se nachází dvířka zdobená laserovým vypalováním zavěšená v pantech a opatřená černou kovovou úchytkou v pravé horní části. Díky systému brzd integrovanému přímo v pantech se dvířka uzavírají hladce a tiše. Za nimi se nachází dvě vysoké poličky kam si vaše dítě může umístit knihy, které nepotřebuje mít na očích, ale nezbytně je potřebuje ve svém pokoji uložit. Krásné dekorování pomocí laserovému vypalování nelze přehlédnout.

 

Uchycení na stěnu je součástí produktu a zabraňuje nečekanému převrhnutí nábytku na zem. Použitý materiál je kvalitní lamino v dekorech dub černý a dub zlatý. Hlavní předností lamina je jeho dobrá udržitelnost, snadná údržba a velmi dobrá odolnost. Tyto vlastnosti jistě každý z nás ocení. Doplňkovým materiálem je tu potom černý kov, který byl využitý na madlo zásuvky.

 

Rozměry úzké knihovny Sirius jsou 34x146x29cm (š, v, h)

 

Veškerý nábytek patřící do kolekce Sirius naleznete níže v souvisejících produktech.