Úzká skříň delbert 4 – borovice/fialová

Úzká skříň Delbert je díky svému neutrálnímu provedení vhodná do dětského či studentského pokoje jak pro holky, tak pro... více informací »
Úzká skříň delbert 4
Značka: MB
4 313 Kč5 751 Kč Sleva -25%
Ověřit dostupnost »
Úzká skříň Delbert je díky svému neutrálnímu provedení vhodná do dětského či studentského pokoje jak pro holky, tak pro...

Úzká skříň Delbert je díky svému neutrálnímu provedení vhodná do dětského či studentského pokoje jak pro holky, tak pro kluky. Nábytek Delbert je vyroben z kvalitního lamina, jehož výhodou je kromě jiného snadná údržba. Hrany nábytku jsou opatřeny tzv. ABS hranou, díky níž nábytek lépe vypadá a je odolnější proti poškození. Nabízená varianta skříně je v kombinaci barev bělená borovice/tmavě šedá. Součástí skříně Delbert jsou šuplíky a dvířka. Vnitřní uspořádání skříně: v horní části police, šuplíky jsou opatřeny kovovými pojezdy

 

Skříň Delbert můžete doplnit další spoustou dílů nábytku ze stejné sestavy, které naleznete níže mezi souvisejícími produkty. Nábytek dodáváme demontovaný, nicméně montáž na základě obrázkového manuálu je velmi snadná.
Unikátní a žádaný produkt Úzká skříň delbert 4 – můžete nakoupit mimo jiné tady u nás ve známé rubrice studentské pokoje! Připravili jsme pro vás ještě další produkty z této rubriky jednoduše online! To ale ovšem není všechno, u nás nabízíme více. U nás v nabídce totiž najdete další skvělé zboží od dodavatele MB. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. U zákazníků oblíbená značka MB má k dispozici vysoce kvalitní zboží.! Nabídka platí do vyprodání zásob!

Hodně povedený kousek Úzká skříň delbert 4 - MB jde získat zde teď za extra cenu! Levně za 4 313 Kč.