Úzká skříň delbert 6 – borovice/fialová

Úzká skříň Delbert je díky svému neutrálnímu provedení vhodná do dětského či studentského pokoje jak pro holky, tak pro... více informací »
Úzká skříň delbert 6
Značka: MB
3 211 Kč4 281 Kč Sleva -24%
Ověřit dostupnost »
Úzká skříň Delbert je díky svému neutrálnímu provedení vhodná do dětského či studentského pokoje jak pro holky, tak pro...

Úzká skříň Delbert je díky svému neutrálnímu provedení vhodná do dětského či studentského pokoje jak pro holky, tak pro kluky. Nábytek Delbert je vyroben z kvalitního lamina, jehož výhodou je kromě jiného snadná údržba. Hrany nábytku jsou opatřeny tzv. ABS hranou, díky níž nábytek lépe vypadá a je odolnější proti poškození. Nabízená varianta regálu je v kombinaci barev bělená borovice/fialová. 

 

Skříň Delbert je úzká a její součástí jsou police, mezi kterými jsou malá dvířka. Skříň můžete doplnit další spoustou dílů nábytku ze stejné sestavy, které naleznete níže mezi souvisejícími produkty. Nábytek dodáváme demontovaný, nicméně montáž na základě obrázkového manuálu je velmi snadná.Levný výrobek Úzká skříň delbert 6 dostanete mimo jiné tu na webu umístěný v kategorii studentské pokoje. Získejte zlevněné produkty z této oblíbené kategorie za nejnižší cenu. To není všechno, u nás toho najdete mnohem více. Máme v nabídce také další skvělé produkty od výrobce MB. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu. Známý výrobce MB má prvotřídní výrobky .

Často hledaný kus Úzká skříň delbert 6 - MB jednoduše můžete sehnat momentálně na webu za parádní cenu! Nyní můžete mít za 3 211 Kč.