Úzká skříň lorenc 200,3cm – wenge/sklo

Kvalitní a velmi žádaný produkt Úzká skříň lorenc 200,3cm LEN pohodlně seženete tady a teď za výprodejovou cenu! Levně za cenu 13 499 Kč.
Úzká skříň lorenc 200
Značka: LEN
13 499 Dostupnost: SKLADEM
Do obchodu »

Popis produktu

Seznamte se s moderní kolekcí kancelářského nábytku Lorenc, ze které už na první pohled vyzařuje kvalitní propracování, originalita a praktičnost. To vše ve velmi kvalitních materiálech, které jsou ekologicky a zdravotně nezávadné. Policové regály, skříně se vyrábí z lamina v tloušťce 18mm v šedé barvě a záda jsou ze sololaku. Součástí jsou rektifikační (výškově nastavitelné) nohy. V nábytkové řadě Lorenc se skříňové sestavy vytváří pomocí policových skříní, které jsou kompletovány dekoračními obkladovými deskami boků a půd (o síle 38mm) a dveřmi.

 

Nabízená skříň je vysoká a jde vlastně o komplet regálu, bočních obkladových desek, horní obkladové desky a skleněných dvířek, které jsou v hliníkovém rámu s barvou skla – grafit. Dveře jsou vybaveny silikonovým tlumičem. Regál je vyrobený v šedém odstínu a obkladové desky jsou vyrobeny v odstínu venge. Zboží je dodáváno v demontu. Horní a boční obkladové desky se dodávají samostatně a ke korpusu se musí přimontovat. Úchyty jsou kovové a jsou umístěny uprostřed dveří. Lze si tedy nastavit, zda chcete pravé nebo levé otevírání.

 

Nábytková řada Lorenc je navržena pro manažery, kteří ocení moderní design, funkčnost a pohodlí. Z kolekce Lorenc lze objednat psací stoly, přídavné stolky, jednací stoly, různé typy kontejnerů, komod a mnoho dalších prvků, které naleznete v souvisejících produktech. Pokud chcete vybavit kancelář, pracovnu nebo studentský pokoj kvalitním nábytkem, je kolekce Lorenc výbornou volbou a to díky použitému kvalitnímu materiálu a jeho propracováním s možností výběru barevných odstínů.

 

Jedná se o produkt ověřeného českého výrobce.

 

 

Pozn. Fotografie jsou pouze ilustrativní. Na fotografiích jsou zobrazeny starší typy úchytek. Výrobce nyní nabízí nové typy úchytek – celokovové. Na detailu fotky je zobrazeno jejich provedení.