moderni-kuchyne-nabytek.cz

Úzký regál omega i – bílá/beton

Tento nejprodávanější kousek Úzký regál omega i MB máte možnost pořídit na našich stránkách za nejnižší cenu. Teď v akci 3 224 Kč.
Úzký regál omega i
Do obchodu »
Značka: MB
3 224 3 394 Kč Sleva -5%
Popis produktu

V naší domácnosti jsou úložné prostory nezbytnou nutností. V dnešní době jich najdeme na trhu nespočet. Jedním z řešení úložných prostor může být regál. Ten nám umožní přehledné uspořádání a ušetření místa pří skladování našich věcí. Připravili jsme pro vás novou kolekci nábytku Omega, ve které najdete i regál Omega I. Díky neutrální kombinaci barev se regál hodí do dívčího i klučičího pokoje. Moderní design, vysoká funkčnost a praktičnost. To jsou hlavní znaky regálu Omega I, který je určen zejména do dětského pokoje, ale své místo určitě najde i v jiné místnosti.

 

Hliníkové úchytky jsou skvělým doplněním regálu. Úložný prostor najdete ve dvou dvířkách a otevřeném prostoru s poličkami, umístěném mezi dvířky. Na poličkách se budou skvěle vyjímat nejrůznější dekorace, knihy či květiny. Do dvířek můžete uložit menší kusy oblečení. Regál můžete poskládat v levé i pravé variantě. Regál Omega I je vyroben z kvalitního lamina, jehož výhodou je především snadná údržba, což mnoho z nás jistě ocení. Rozměry regálu Omega I jsou 45x190x40cm (š, v, h).

 

Veškerý nábytek patřící do kolekce Omega najdete níže v souvisejících produktech.