Variabilní regál groen – jasan/antracit/zelená

Velmi oblíbený produkt Variabilní regál groen - DOL můžete získat na našich stránkách za parádní cenu. Nabídky již od 4 345 Kč.
Variabilní regál groen -
Značka: DOL
4 345 Dostupnost: SKLADEM
Do obchodu »

Popis produktu

Regál, který můžete umístit v pokoji v podstatě ve čtyřech variantách uspořádání, vám učaruje na první pohled. Tělo se skládá ze dvou samostatných regálů, které se do sebe z větší či menší části zasunou a ve finálním umístění se zafixují. Při horizontálním posunu bude celková výsledná šířka regálu od 80 cm do 135cm. Část s výklopnými dvířky a horním ozdobným panelem můžete umístit vlevo i vpravo podle potřeby.

 

Líbilo by se vám spíše umístění do písmena L? Opět si můžete sami určit na které straně bude která polovina regálu, šířka je fixní, a to 78,4cm na každou stranu. Všechny varianty vypadají moc pěkně a pokojíku dodají atraktivní náboj. Vyzkoušet můžete nejen klasické umístění ke stěně či do rohu místnosti, ale můžete také regálem oddělit pracovní a herní část pokoje. Kreativitě se meze nekladou.

 

Výrobním materiálem je kvalitní lamino v dekoru tmavý jasan coimbra v kombinaci s antracitovou barvou a zelenou barvou v odstínu mořská zeleň. Síla lamina je 16mm. Úchytka v barevném provedení černá/zelená je plastová. Hrany jsou ukončeny ABS úpravou, která zvyšuje odolnost vůči mechanickému poškození, udržuje barevnou stálost a odolnost proti vlhkosti.

 

Rozměry variabilního regálu Groen jsou 80-135x187x31cm (š, v, h)

 

Veškerý nábytek z kolekce Groen naleznete v souvisejících produktech níže.