Velká komoda s prosklením a osvětlením tiana – béžová

Exkluzivní kus Velká komoda s prosklením a osvětlením JL máte možnost dostat tady teď za parádní cenu! Akční cena již od 13 596 Kč.
Velká komoda s prosklením a
Značka: JL
13 596 Dostupnost: SKLADEM
Do obchodu »

Popis produktu

Elegantní, vysoká komoda Tiana je jako stvořená pro to, aby ozdobila váš obývák, popřípadě ložnici. Hned na první pohled zaujme vkusným skleněným detailem, který je součástí prostředních dvířek. Luxusní vzhled je způsoben také vysoce lesklým UV lakem, v tomto případě v odstínu teplé béžové barvy, jimž jsou potaženy všechny viditelné strany komody. Další předností UV laku je čtyřnásobná odolnost vůči fyzickému poškození oproti standardní metodě lakování. Na moderním designu se podílejí i stylové, chromové úchytky, které jsou umístěny na všech třech dvířkách. Zažijete také kouzelnou atmosféru, a to díky LED osvětlení 18W u skleněného detailu. Prosklení je tvořené tvrzeným stopsolovým sklem, které se vyznačuje odrazivostí, takže vystavený předmět působivě odhalí při rozsvíceném osvětlení.

 

 

Kromě perfektního designu oceníte také kvalitní vybavení komody. Vyzdvihnout si zaslouží systém soft-close, který zajišťuje tiché zavírání dvířek i šuplíku, a nožky nastavitelné za účelem vyrovnání nerovnosti na podlaze. Pravou i levou část komody pokrývají plná dvířka, za nimi je vnitřní prostor rozdělen dvěma policemi. Další dvě police se nachází za menšími, prostředními dvířky s prosklením, takže celkem je komoda vybavena šesti policemi. Nad prostředními dvířky je k dispozici také šuplík. Díky této výbavě a výšce komody téměř jeden metr si budete mnout ruce nad množstvím úložného místa, které můžete využít zcela libovolně. S výjimkou skleněného detailu je přední strana komody vyrobená z MDF desky, jinak korpus tvoří lamino v tloušťkách 25mm a 18mm. Interiér je proveden v bílé barvě.

 

 

Rozměry velké komody Tiana jsou 150x97x45cm (š, v, h).

 

 

Veškeré produkty z kolekce Tiana najdete níže v souvisejícím zboží.