Velký psací stůl sirius – dub černý/dub zlatý

Tento žádaný výrobek Velký psací stůl sirius CLK lze nakoupit v naší aktuální nabídce pořád výhodně. V akci za 4 153 Kč.
Velký psací stůl sirius - dub
Značka: CLK
4 153 Dostupnost: SKLADEM 4 886 Kč Sleva -15%
Do obchodu »

Popis produktu

Horní psací deska v dekoru dub zlatý je lemovaná černými pruhy, a v přední části zaoblenými rohy, což působí nejen elegantně, ale také to přispívá k větší bezpečnosti. Toto vzezření se také týká spodní police, která se nachází v prostoru mezi pracovní deskou a podlahou. Tato police skvěle poslouží pro umístění věcí, které dítě sice potřebuje mít po ruce, ale nechce, aby mu zabíraly místo na pracovní ploše. Může se jednat o krabičku papírových kapesníčků, knihy, slovníky, plastové úložné boxy s roztříděnými samolepkami, washi páskami, razítky, štětci, barvami apod.

 

Pracovní deska je navíc vybavena otvorem s plastovou záslepkou, kudy můžete vést kabely k notebooku nebo lampičce a zároveň dvěma USB porty, díky kterým bude moci dítě nabíjet tablet nebo mobilní telefon přímo na stole. Odpadá mu tak starost s neustálým hledáním nabíječky. Pod pracovní deskou, nalezneme v levé část dominantní zdobenou nohu taktéž v dekoru dub zlatý zdobenou laserovým vypalováním, a hned vedle ní dvě úzké zásuvky. Levá zásuvka je širší, prakticky dělená na dvě části přepážkou. Toto dělení dítě ocení, bude-li si chtít jednu polovinu nechat například pro zpracované úkoly a druhou polovinu na úkoly, které čekají na splnění. Pravá menší zásuvka je rovněž prakticky dělená. V tomto případě se jedná o plastový rozdělovač, který zásuvku dělí hned do několika malých sektorů a usnadňuje dítěti udržovat ve stole pořádek. Každá kancelářská potřeba tu najde svoje vlastní místečko. Z pravé vnější strany stolu je také připevněné praktický háček, kam si může dítě zavěsit třeba aktovku nebo batoh. 

 

K velkému stolu Sirius je také možné dokoupit nástavec na stůl, který naleznete v souvisejících produktech níže. Získáte tak případně další úložný prostor, který přijde vhod vždycky. Do levé části stolu, můžete do prostoru pod pracovní desku, za širokou zdobenou nohu umístit malý regál Sirius, který tu bude pasovat naprosto dokonale. Oba tyto produkty naleznete v souvisejících produktech níže. Použitý materiál je kvalitní lamino v dekorech dub černý a dub zlatý. Hlavní předností lamina je jeho dobrá udržitelnost, snadná údržba a velmi dobrá odolnost. Tyto vlastnosti jistě každý z nás ocení. Doplňkovým materiálem je tu potom plast, který byl využit na přehledný rozdělovač v zásuvce stolu.

 

Rozměry velkého psacího stolu Sirius jsou 138x75x58cm (š, v, h)

 

Veškerý nábytek patřící do kolekce Sirius naleznete níže v souvisejících produktech.