Velký studentský pokoj sirius – dub černý/dub zlatý

Kvalitní a levný produkt Velký studentský pokoj sirius CLK je dostupný nyní za příznivou cenu! Výhodně za skvělou cenu 30 634 Kč.
Velký studentský pokoj sirius - dub černý/dub
Značka: CLK
30 634 Dostupnost: SKLADEM 36 040 Kč Sleva -15%
Do obchodu »

Popis produktu

Kolekce nábytku Sirius v sobě spojuje dva příjemné tóny, které se spolu snoubí v dokonalý celek. Temně černý dekor dubu černého a osvěžující dekor dubu zlatého, představuje kombinaci, která bude slušet studentskému pokoji děvčete i chlapce. Přední strany nábytku v dekoru dub zlatý jsou navíc zdobená pomocí laserového vypalování a působí velmi originálním dojmem. Použitý materiál je kvalitní lamino v dekorech dub černý a dub zlatý. Hlavní předností lamina je jeho dobrá udržitelnost, snadná údržba a velmi dobrá odolnost. Tyto vlastnosti jistě každý z nás ocení. Doplňkovým materiálem je tu potom kov, který byl využitý na madla zásuvek.

 

V čele postele najdeme z obou bočních stran otevřené police, které skvěle poslouží místo regálu nebo malé knihovny. V horní části čela postele se nachází dvě odkládací plošky a snížený prostor, kam si dítě odloží tablet nebo telefon a může jej potom díky dvěma integrovaným USB portům nabíjet přímo v posteli, bez toho, aby muselo neustále hledat po bytě nabíječku. V ceně postele je kvalitní děrovaný rošt na zpevněném kovovém rámu. Matrace není součástí, ale z našeho sortimentu vám můžeme doporučit matrace v rozměrech 120x200cm, které naleznete níže v souvisejících produktech.

 

Noční stolek z kolekce Sirius na čtyřech nízkých kuželovitých nožkách vás mile překvapí hned v několika ohledech. Horní odkládací deska má zaoblené rohy a její okraj je zdobený černými proužky po celém obvodu. Pod touto deskou se nachází otevřená police, kam si můžete odložit rozečtenou knihu nebo šperkovnici, kam ukládáte před spaním šperky. Pod touto policí se nachází prostorná zásuvka na kolejničkách, která se vysune pomocí kovové úchytky v horní části uprostřed. Čílko této zásuvky je nádherně dekorované pomocí vypalování laserem a osvěží každý prostor.

 

Pracovní deska stolu je vybavena otvorem s plastovou záslepkou, kudy můžete vést kabely k notebooku nebo lampičce a zároveň dvěma USB porty, díky kterým bude moci dítě nabíjet tablet nebo mobilní telefon přímo na stole. Pod pracovní deskou, nalezneme v levé část dominantní zdobenou nohu taktéž v dekoru dub zlatý zdobenou laserovým vypalováním, a hned vedle ní dvě úzké zásuvky. Levá zásuvka je širší, prakticky dělená na dvě části přepážkou. Pravá menší zásuvka je rovněž prakticky dělená. Z pravé vnější strany stolu je také připevněný praktický háček, kam si může dítě zavěsit třeba aktovku nebo batoh.

 

Do levé části stolu, můžete do prostoru pod pracovní desku, za širokou zdobenou nohu umístit malý regál Sirius, který tu bude pasovat naprosto dokonale. Regál má dvě police a kovové profily z obou stran. Ty jsou potom skvělou oporou pro knihy, které tak nebudou vypadávat z regálu ven, a přitom není potřeba, aby měl regál plná záda. Díky nástavci na stůl, nebude pracovní plocha na stole jen tak zaskládaná a studentovi se bude za stolem mnohem lépe pracovat. Kromě této velké odkládací plochy se nástavec ještě pyšní čtyřmi malými otevřenými policemi a jednou větší, jejichž rozdělení přispívá k mnohem větší přehlednosti uložených předmětů. Tento nástavec se k psacímu stolu jednoduše přimontuje zezadu a stůl s nástavcem tak společně splynou v jeden dokonalý celek.

 

Přestože vám může připadat šatní skříň Sirius s posuvnými dveřmi prostorově výraznější prvek pro umístění v místnosti, díky posuvným dveřím vám naopak ještě spoustu místa ušetří. Vnitřní prostor skříně je velmi vyváženě dělený. Kromě mnoha prostorných polic najdeme v levé i pravé straně skříně jednu šatní tyč. Každá z nich má navíc integrované LED osvětlení. Tento detail velmi oceníte, budete-li hledat oblečení narychlo brzy ráno nebo večer a nebudete již muset kvůli tomu rozsvěcovat v místnosti. V levé polovině skříně nalezneme ve spodní části také dvě zásuvky, které jsou opatřeny systémem hladkého dojezdu, stejně jako jsou tímto brzdovým systém obohacené i dveře skříně. Díky kvalitnímu kování, je možné každou ze zásuvek je zatížit až do 30kg. Záda skříně jsou navíc obohacená o větrací otvory, což přispívá k lepšímu větrání uložených věcí. Jištění na zeď, aby nedošlo k překlopení skříně, je součástí produktu.

 

Velký studentský pokoj Sirius se skládá z těchto prvků:

Studentská postel Sirius 120x200cm – 123x108x221cm
Noční stolek Sirius – 44x54x40cm (š, v, h)
Velký psací stůl Sirius – 138x75x58cm (š, v, h)
Nástavec na velký psací stůl Sirius – 138x21x21cm (š, v, h)
Malý regál Sirius – 52x72x28cm (š, v, h)
Šatní skříň s posuvnými dveřmi – 164x206x59cm (š, v, h)

 

Veškerý nábytek patřící do kolekce Sirius naleznete níže v souvisejících produktech.