Velký textilní stan teepee 158x210cm – krémová / skandi šedá

Hodně prodávaný kus Velký textilní stan teepee DMS snadno můžete sehnat zrovna dneska za super peníze. V akci za cenu 9 671 Kč.
Velký textilní stan teepee 158x210cm
Značka: DMS
9 671 Dostupnost: SKLADEM 12 089 Kč Sleva -20%
Do obchodu »

Popis produktu

Přemýšlíte, čím dětem ozvláštnit pokojík? Pak jim pořiďte stan Teepee. Děti milují schovávačky, úkryty a bunkry. Rády je staví a chtějí mít nějaký ten koutek pro sebe. Díky teepee stanu bude mít vaše dítko vysněný úkryt v každém ročním období. Stan lze využít v interiéru, na terase, balkónu nebo na zahradě. Naší generaci stačilo dát dvě židle naproti sobě a přehodit přes ně deku. A hle! Skrýš je na světě. Moc dlouho nám však nevydržela. Jakmile na to přišli rodiče, židle jsme museli vrátit na původní místo. Doba jde však dopředu a v současnosti jsou v módě teepee. Do stanu teepee se hravě vejde nejen dítě, ale i dospělý člověk. Pokud vám dítě dovolí navštívit soukromé místečko v podobě teepee, nemusíte se bát, je zcela vhodné i pro rodičovskou návštěvu.

 

Teepee je určeno pro odpočinek i pro hraní. Dětský stan teepee má dostatečně velké okénko ze dvou stran s širokým olemováním. Teepee můžete nechat otevřené z přední strany pomocí provázku a bukového kolíku. Okraje jsou zahnuté a kvalitně prošité obrubovacím stehem. Textilie je vyrobena ze 100% bavlny s možností praní (30°C), je kvalitní a pevná s vysokou gramáží (275 g/m2). Díky broušenému povrchu je textilie velmi příjemná na dotek. Součástí jsou bukové tyče zakončené kuličkami. Z vnitřní strany teepee je v každém rohu ušitý tunýlek, kterým se protáhne buková tyč. Nahoře se bukové tyče stáhnou lanem a tím vytvoří pevnou konstrukci. Rozměry stanu teepee jsou 158x158x210cm (š, h, v).

 

Stan TEEPEE ve více barevných provedeních najdete níže v souvisejících produktech.