Vitrína heber – bílá/černá

Exkluzivní produkt Vitrína heber - bílá/černá FI máte možnost nakoupit bezpečně online za super peníze. Cena již od 5 969 Kč.
Vitrína heber - bílá/černá
Značka: FI
5 969 Dostupnost: SKLADEM
Do obchodu »

Popis produktu

Máte rádi prosvětlené prostory obývacího pokoje? Pokud ano, rádi vám nabídneme kolekci Heber, která vyniká svými čistými liniemi. Její moderní design vynikne zejména ve větších prostorách. Nábytek je vyrobený z lamina v bílé barvě a je doplněný černými prvky (úchyty, nožky). Čelní plochy nábytku jsou v lesku, který je velmi efektní a zároveň nenáročný na údržbu. Společně s černými podlouhlými úchyty je nábytek sladěn do oblíbených barev. Do kolekce Heber patří vitrína, do které pohodlně umístíte dekorace nebo jiné doplňky. Vitrína je vysoká, jednodvéřová, uvnitř vybavená policemi, z nichž čtyři jsou v bílém laminu a jedna police je skleněná, z tvrzeného skla. Dvířka vitríny mají tiché dovírání. Ve spodní části u čílka dveří je zdobný vyfrézovaný pruh.

 

Pokud by jste chtěli objednat vitrínu společně s osvětlením, máme tuto variantu zobrazenou v souvisejících produktech, společně s ostatními prvky této kolekce.