Vitrína megane 2 – dub sonoma – bez osvětlení

Pokud chcete vybavit váš obývací pokoj nábytkem, který disponuje dostatečným úložným prostorem, nabízíme vám program Megane.... více informací »
Vitrína megane 2 - dub sonoma
Značka: MB
8 186 Kč10 914 Kč Sleva -24%
Ověřit dostupnost »
Pokud chcete vybavit váš obývací pokoj nábytkem, který disponuje dostatečným úložným prostorem, nabízíme vám program Megane....

Pokud chcete vybavit váš obývací pokoj nábytkem, který disponuje dostatečným úložným prostorem, nabízíme vám program Megane. Nábytek je vyrobený z lamina v barvě dub sonoma. Pro sestavu Megane je typická její výška 212cm. Jde o program variabilní, tzn. jednotlivé díly můžete objednávat samostatně a vybavit domácnost podle vašich představ. V nabídce jsou různé typy vitrín, skříní, regálů. Vše naleznete v souvisejících produktech.

 

Do vitrín je možné doobjednat LED osvětlení.

 

  Unikátní a oblíbený produkt najdete přímo na našich stránkách zařazený v rubrice vitríny do obýváku! Mrkněte na akční produkty z této populární kategorie jednoduše online! Tento výrobce MB má k dispozici vynikající sortiment. za super peníze. U nás vám nabídneme víc, mrkněte také na více skvělých produktů od značky MB. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento exkluzivní výrobek Vitrína megane 2 - dub sonoma - MB snadno naleznete na našich stránkách teď právě za příznivou cenu! Produkt momentálně prodáváme za 8 186 Kč.