Vitrína megane 2 – dub sonoma – s osvětlením

Pokud chcete vybavit váš obývací pokoj nábytkem, který disponuje dostatečným úložným prostorem, nabízíme vám program Megane.... více informací »
Vitrína megane 2 - dub
Značka: MB
8 836 Kč11 781 Kč Sleva -24%
Ověřit dostupnost »
Pokud chcete vybavit váš obývací pokoj nábytkem, který disponuje dostatečným úložným prostorem, nabízíme vám program Megane....

Pokud chcete vybavit váš obývací pokoj nábytkem, který disponuje dostatečným úložným prostorem, nabízíme vám program Megane. Nábytek je vyrobený z lamina v barvě dub sonoma. Pro sestavu Megane je typická její výška 212 cm. Jde o program variabilní, tzn. jednotlivé díly můžete objednávat samostatně a vybavit domácnost podle vašich představ. V nabídce jsou různé typy vitrín, skříní, regálů. Vše naleznete v souvisejících produktech.

 

Do vitrín je možné doobjednat LED osvětlení.

  Zcela unikátní produkt Vitrína megane 2 – dub sonoma – s osvětlením je dostupný rovněž tady na stránkách ve známé rubrice vitríny do obýváku! Najděte si ještě ostatní produkty ve zmiňované kategorii za akční cenu. Populární dodavatel MB vám představuje skvělé produkty..

Super produkt Vitrína megane 2 - dub sonoma - MB snadno pořídíte tady teď právě opravdu výhodně. Levně za cenu 8 836 Kč.