Vitrína moon 2 l – ořech baltimore/černá

Moderní, elegantní provedení nábytku, který je vhodný pro vybavení obývacích pokojů představuje program Moon. Nábytek je... více informací »
Vitrína moon 2 l -
Značka: MB
7 157 Kč9 543 Kč Sleva -25%
Ověřit dostupnost »
Moderní, elegantní provedení nábytku, který je vhodný pro vybavení obývacích pokojů představuje program Moon. Nábytek je...

Moderní, elegantní provedení nábytku, který je vhodný pro vybavení obývacích pokojů představuje program Moon. Nábytek je vyrobený z lamina a je zde možnost výběru ze dvou odstínů (ořech baltimore/bílý lux, ořech baltimore/černý). Jde o program variabilní, tzn. jednotlivé díly lze objednávat samostatně a poskládat obývací pokoj podle vašich představ. V nabídce programu Moon jsou různé typy vitrín, komody, tv stolky, police a další prvky, které naleznete v souvisejících produktech. U prvků, kde je součástí skleněná police je do ceny zahrnuto osvětlení. Úchyty jsou podlouhlé, stříbrné.

 

Vitríny je možné objednat v pravé nebo levém otevírání.v kombinaci dvou barev. Prosklenná vitrína Moon 2 je vybavena skleněnými policemi (jsou podsvícené), šuplíkem.

Tento designový produkt Vitrína moon 2 l - ořech MB jde získat právě teď v naší nabídce za výprodejovou cenu! Levně za 7 157 Kč.