Vitrína moon 2 p – ořech baltimore/černá

Moderní, elegantní provedení nábytku, který je vhodný pro vybavení obývacích pokojů představuje program Moon. Nábytek je... více informací »
Vitrína moon 2 p -
Značka: MB
7 157 Kč9 543 Kč Sleva -25%
Ověřit dostupnost »
Moderní, elegantní provedení nábytku, který je vhodný pro vybavení obývacích pokojů představuje program Moon. Nábytek je...

Moderní, elegantní provedení nábytku, který je vhodný pro vybavení obývacích pokojů představuje program Moon. Nábytek je vyrobený z lamina a je zde možnost výběru ze dvou odstínů (ořech baltimore/bílý lux, ořech baltimore/černý). Jde o program variabilní, tzn. jednotlivé díly lze objednávat samostatně a poskládat obývací pokoj podle vašich představ. V nabídce programu Moon jsou různé typy vitrín, komody, tv stolky, police a další prvky, které naleznete v souvisejících produktech. U prvků, kde je součástí skleněná police je do ceny zahrnuto osvětlení. Úchyty jsou podlouhlé, stříbrné. Vitríny je možné objednat v pravé nebo levém otevírání.v kombinaci dvou barev.

 

Prosklenná vitrína Moon 2 je vybavena skleněnými policemi (jsou podsvícené), šuplíkem.

 

 
Hodně povedený produkt Vitrína moon 2 p – ořech baltimore/černá jde pořídit právě nyní tady a teď na našem webu v oblíbené rubrice vitríny do obýváku! Mrkněte na další zboží z naší kategorie za výhodnou cenu! Tím ale naše nabídka nekončí, u nás toho najdete mnohem více. U nás najdete další prověřené zboží od výrobce MB. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento levný kus Vitrína moon 2 p - MB snadno můžete sehnat zrovna za příznivou cenu. Výhodně teď u nás za 7 157 Kč.