Vitrína orfea – šedá/ořech pacific

Tento designový produkt Vitrína orfea - šedá/ořech JL jednoduše naleznete u nás právě za výborné peníze! Právě nyní za skvělou cenu 10 560 Kč.
Vitrína orfea - šedá/ořech
Značka: JL
10 560 Dostupnost: SKLADEM
Do obchodu »

Popis produktu

Kolekce nábytku Orfea propojuje moderní a neotřelý vzhled, kvalitu zpracování a praktičnost. První čím nábytek zaujme na první pohled, je odolný UV lak v antracitově šedé barvě v kombinaci s dekorem ořechu pacific. UV lak je 4x odolnější proti fyzickému poškození než lak standardní. Veškeré panty a dojezdy jsou opatřeny systémem soft-close, který zajišťuje pomalé a tiché dovírání dvířek i zásuvek. Jednotlivé kousky nábytku jsou neseny chromovými nožkami v rámové konstrukci a dozdobeny praktickými chromovými úchytkami. Interiér jednotlivých prvků je v béžovém textilním dekoru.

 

 

Praktická vitrína Orfea do obývacího pokoje má jedna plná dvířka a jedna dvířka prosklená. Za každými dvířky se nachází úložný prostor s 2 policemi. Antracitově šedá barva nábytku je citlivě rozbita aplikací v dekoru ořechu pacific a dotvořena prosklenou částí. Prostor za sklem může být osvětlen pro příjemnou atmosféru v obývacím pokoji, k tomu potřebný zdroj LED osvětlení 18W není v tomto případě součástí, ale můžete si jej u nás dokoupit i při pozdějším zájmu o osvětlení.

 

 

Rozměry vitríny Orfea jsou 92x117x40cm (š, v, h).

 

 

Veškerý nábytek z kolekce Orfea můžete vidět níže v souvisejících produktech.