Vitrína policová dunaj typ 4 – dub sonoma

Stejně známým se stal i sektorový systém DUNAJ. Je vhodný na zařízení obývacích pokojů a poskytuje množství úložného... více informací »
Vitrína policová dunaj typ
Stejně známým se stal i sektorový systém DUNAJ. Je vhodný na zařízení obývacích pokojů a poskytuje množství úložného...

Stejně známým se stal i sektorový systém DUNAJ. Je vhodný na zařízení obývacích pokojů a poskytuje množství úložného prostoru. Hlavním rysem tohoto sektoru je univerzálnost, které se meze nekladou, a vy se tak můžete realizovat při kombinování nábytku. K výrobě byla použita kvalitní laminovaná dřevotříska, která dokonale vyzní v barevném provedení dub sonoma. Nábytek je doplněn o pevné kovové úchyty.

 

Vitrína policová DUNAJ TYP 4 nabízí úložný prostor v podobě pěti polic, které oddělujícím prostor na šest úložných ploch. Dvířka mají skleněnou výplň. Designový produkt Vitrína policová dunaj typ 4 – dub sonoma jde koupit právě nyní tady u nás v oblíbené rubrice prosklené vitríny. Nyní koupíte ještě podobné produkty ve zmiňované sekci za zcela nejnižší cenu! Nebojte, v nabídce toho máme víc, podívejte se také na další kvalitní kousky od výrobce Nábytek Harmonia. Výběr toho nejlepšího najdete níže. Tento vyjímečný výrobce Nábytek Harmonia vám nabízí špičkové výrobky. za překvapivě výhodnou cenu!

Diskontní kus Vitrína policová dunaj typ 4 - dub Nábytek Harmonia pořídíte tady a teď v akci! Právě nyní za 5 570 Kč.