Výklopný botník 3-dvířkový vincent – dub šedý/bílá

Tento skvělý produkt Výklopný botník 3-dvířkový vincent FI snadno najdete v naší nabídce za akční cenu! Akční cena 2 655 Kč.
Výklopný botník 3-dvířkový vincent
Značka: FI
2 655 Dostupnost: SKLADEM 3 319 Kč Sleva -20%
Do obchodu »

Popis produktu

Předsíně a chodby jsou místem, kam odkládáme věci po příchodu domů. Věci se časem hromadí a z předsíně se stává místo nepořádku. Obvyklým zlozvykem v našich domácnostech jsou hromady bot všude, kam se podíváme. Zřejmě nikdo z nás však nechce, abychom my samotní či naše návštěva po příchodu viděli povalující se boty. Ptáte se, jak je šikovně schovat? Tenisky, lodičky, baleríny i sandály. Všechny, a ještě víc pojme praktický botník Vincent. Tři výklopná dvířka tvoří bohatý prostor pro uložení obuvi a díky svým rozměrům botník nezabírá příliš místa, tudíž se hodí i do menších prostorů. Důležitým kritériem botníku je dostatečné větrání, které je žádoucí zejména v letním období. Otevřená záda botníku jsou tak velkou výhodou. Chodidla se v obuvi potí a po odložení je potřeba, aby se boty vyvětrali a pach odešel.

 

Design botníku je v moderním dekoru dub šedý v kombinaci s bílou lesklou barvou. Neutrální kombinace barev se bude jednoduše kombinovat s ostatním nábytkem v místnosti. Botník je vyroben z kvalitního lamina o tloušťce 16mm, které potěší nenáročnou údržbou a odolností proti poškození a vlhkosti. Čílka dvířek jsou vyrobena z MDF a potažena PVC fólií, díky které jsou dvířka v lesku. Rozměry botníku Vincent jsou 67x28x119cm (š, h, v).

 

Všechny botníky patřící do kolekce Vincent najdete níže v souvisejících produktech.