Výklopný botník roderik 358 – zelená/světlá patina

Tento designový produkt Výklopný botník roderik 358 - zelená/světlá SZE jde získat právě teď u nás za výborné peníze! Momentálně k dispozici za 14 165 Kč.
Výklopný botník roderik 358 - zelená/světlá
Značka: SZE
14 165 Dostupnost: SKLADEM
Do obchodu »

Popis produktu

Dřevěný masivní nábytek je vyráběn ručně, a díky tomu je každý kus nábytku jedinečný. Design nábytku v rustikálním stylu, kde je přirozená barva a struktura materiálů tak důležitá, podtrhuje jednoduchost a přímočarost. Při zpracování je kladen velký důraz na detaily.

 

Botník z poctivého borovicového dřeva se hodí ho každé místnosti. Povrch botníku má dvě vrstvy barvy – podkladovou bílou P004 a svrchní barvu v odstínu P038A. První barvou se natře celý povrch, načež se na hrany nanese speciální vosk a na to se na celý povrch nábytku nanese i druhá barva. Na hranách, kde byl nanesen speciální vosk, druhá barva neulpí, takže na stejném povrchu získáme dvě různé barvy s výrazným starožitným vzhledem. Dominantní a nejviditelnější barvou tedy bude povrchová zelená barva a spodní bílá barva bude viditelná na okrajích. Nábytek tímto patinováním získá punc vintage stylu. Používají se výhradně ekologické barvy na vodní bázi, jsou certifikované a netoxické.

 

Masivní botník obsahuje 2 zásuvky a 2 výklopné příhrádky. Každá z přihrádek je rozdělena na dva jednotlivé prostory, tím vznikají 4 úložné přihrádky pro boty. Botník je opatřen kovovým úchytkami. Výrobek je dodáván ve smontovaném stavu a velmi pevná konstrukce umožňuje použití po opravdu dlouhou dobu. Máte-li tedy rádi tradiční provedení a poctivou práci bez kompromisů, masivní nábytek je pro vás to pravé.

 

Rozměry botníku Roderik 358 jsou 105x103x35cm (š, v, h).

 

Pro prohlídnutí dalších masivních kousků nábytku od tohoto výrobce klikněte ZDE.

 

Barva na fotografii se může lehce lišit oproti reálnému výrobku. Příčinnou může být zobrazování barev monitoru či různé nasvícení výrobků při focení. Na reklamaci výrobku z důvodu barevného odstínu bohužel nebudeme brát zřetel.

Z důvodů výroby masivního nábytku na zakázku, jsme nuceni požadovat od zákazníka zálohu v minimální výši 30% z ceny nábytku. O výši zálohy Vás budeme kontaktovat e-mailem po uskutečnění objednávky maximálně do dvou pracovních dnů. Záloha Vám bude odečtena při konečném vyúčtování a doručení zásilky.