Vysoká kombinovaná skříňka groen – jasan/antracit/zelená

Neodolatelný produkt Vysoká kombinovaná skříňka groen - DOL můžete najít aktuálně na našich stránkách se slevou! Produkt momentálně prodáváme za 2 911 Kč.
Vysoká kombinovaná skříňka groen
Značka: DOL
2 911 Dostupnost: SKLADEM
Do obchodu »

Popis produktu

Vysoká kombinovaná skříň Groen se díky své výšce skvěle hodí k umístění vedle šatní skříně, ať už klasické nebo rohové. Vzhledem k úžasné variabilitě a bohatosti nabídky, si můžete jednotlivé moduly kolekce nakombinovat přesně podle svých představ. Úložný prostor této kombinované skříně se skládá z horních a dolních dvířek, mezi nimiž se nachází jedna zásuvka a nad ní jedna otevřená přihrádka. Za každými z dvířek najdete jednu dělící polici. Díky tomu bude uložení hraček, knih, her či učiva přehlednější.

 

Výrobním materiálem je kvalitní lamino v dekoru tmavý jasan coimbra v kombinaci s antracitovou barvou a zelenou barvou v odstínu mořská zeleň. Síla lamina je 16mm. Úchytky v barevném provedení černá/zelená jsou plastové. Hrany jsou ukončeny ABS úpravou, která zvyšuje odolnost vůči mechanickému poškození, udržuje barevnou stálost a odolnost proti vlhkosti.

 

Rozměry vysoké kombinované skříňky Groen jsou 42x187x39cm (š, v, h)

 

Veškerý nábytek z kolekce Groen naleznete v souvisejících produktech níže.