Vysoká komoda melisa – jasan/zelená

Moderní komoda s netradičním asymetrickým provedením působí hravě, což při zařizování dětského pokojíku oceníte, ať... více informací »
Vysoká komoda melisa -
Značka: DOL
3 013 Kč
Ověřit dostupnost »
Moderní komoda s netradičním asymetrickým provedením působí hravě, což při zařizování dětského pokojíku oceníte, ať...

Moderní komoda s netradičním asymetrickým provedením působí hravě, což při zařizování dětského pokojíku oceníte, ať už se jedná o pokoj pro dívku nebo chlapce. Úložný prostor by se dal rozdělit na levou a pravou část. Levé části dominuje otevřený prostor, který z obou stran, horní i dolní, objímají dvířka zavěšená v pantech, která se snadno otevírají díky praktické úchytce. Za dvířky už prostor není více dělený.

 

V pravé části se nachází celoplošná dvířka, za kterými se ukrývají dvě poličky, jež zprostředkovávají velký úložný prostor. Výrobním materiálem je kvalitní lamino v dekoru jasanu a v limetkově zelené barvě. Síla lamina je 16mm. Úchytky v barevném provedení šedá/zelená jsou plastové. Hrany jsou ukončeny ABS úpravou, která zvyšuje odolnost vůči mechanickému poškození, udržuje barevnou stálost a odolnost proti vlhkosti.

 

Rozměry vysoké komody Melisa jsou 80x144x40cm (š, v, h)

 

Veškerý nábytek z kolekce Melisa naleznete v souvisejících produktech níže.

Ve slevě tento produkt Vysoká komoda melisa - DOL pohodlně nakoupíte právě teď v nabídce opravdu levně! Levně za cenu 3 013 Kč.