Vysoká vitrína s osvětlením police abuela – dub artisan/šedá

Tento diskontní kus Vysoká vitrína s osvětlením police abuela - FI máte možnost koupit online za zcela nejnižší cenu! Produkt momentálně prodáváme za 8 637 Kč.
Vysoká vitrína s osvětlením police
Značka: FI
8 637 Dostupnost: SKLADEM
Do obchodu »

Popis produktu

Kolekce Abuela se vyznačuje současným moderním designem s jasnými geometrickými liniemi. Kombinace dřevěného dekoru dubu artisan a grafitově šedé barvy vyjadřují jednoduchochost a čistotu, avšak právě díky dřevu teplo domova. Na čelních stranách jednotlivých kousků nábytku je umístěno sklo vytvářející neotřelý lesk povrchu. Elegance a sofistikovanost tohoto nábytku z něj činí jasnou volbu pro vybavení jídelny a obývacího pokoje bytu, který jde s dobou.

 

Vitrína nabízí úložný prostor ve 2 dvířky krytých skříňkách. Skříňka s plnými dvířky ukrývá 1 vnitřní polici. Druhá skříňka má prosklená dvířka a uvnitř obsahuje 1 dřevěnou polici a 1 skleněnou polici. Tato police je jemně podsvícena LED osvětlením. Osvícení oceníte především večer, kdy dokáže vytvořit přijemnou atmosféru a zároveň dá vyniknout věcem uloženým na policích. Celá vitrína je nesena nízkými nožkami. Na šedém povrchu je nalepeno sklo, které utváří lesk nábytku, ale také prakticky zvyšuje odolnost proti oděru a běžnému opotřebení. 

 

Rozměry vysoké vitríny Abuela jsou 60,5x193x40cm (š, v, h).

 

Veškeré produkty z kolekce Abuela najdete níže v souvisjících produktech.