Vysoká vitrína s osvětlením tiana – béžová

Vysoce kvalitní produkt Vysoká vitrína s osvětlením tiana JL máte možnost koupit právě teď u nás za rozumné peníze. Právě nyní za skvělou cenu 9 710 Kč.
Vysoká vitrína s osvětlením tiana -
Značka: JL
9 710 Dostupnost: SKLADEM
Do obchodu »

Popis produktu

Vitrína z kolekce Tiana představuje výstavní kus nábytku s osobitým kouzlem. Díky vysokému a modernímu provedení zaujme dominantní místo ve vašem obýváku, nebo skvěle doladí jídelnu s kuchyňským koutem. Charakterizují jí rovněž elegance a čistota, což vám může přinést příjemný pocit harmonie. Luxusní vzhled je dán vysoce lesklým UV lakem, který je aplikován v odstínu teplé béžové barvy na všech viditelných stranách. UV lak je navíc čtyřikrát odolnější vůči fyzickému poškození než lak standardní. Velmi působivý je taktéž skleněný detail na přední straně. Tvořený je stopsolovým sklem, jež se vyznačuje odrazivostí, takže vystavenou dekoraci krásně odhalí při rozsvíceném osvětlení. LED osvětlení je součástí vnitřního prostoru a dokresluje hezkou atmosféru vitríny. Slušivým doplňkem je stylová, chromová úchytka na dvířkách.

 

 

Vitrína je opatřena jedněmi dvířky s prosklením, za nimi se nachází pět vnitřních polic. Cennou výbavou jsou panty soft-close, které slouží k tichému dovírání dvířek, a nožky nastavitelné k řešení nerovnosti na podlaze. Korpus vitríny je vyroben z lamina v tloušťkách 25mm a 18mm, dvířka jsou kromě prosklení provedena v MDF desce. Interiér má bílou barvu.

 

 

Rozměry vysoké vitríny s osvětlením Tiana jsou 60x193x40cm (š, v, h).

 

 

Veškeré produkty z kolekce Tiana najdete níže v souvisejícím zboží.